Na wypadek gdyby odrzuciło kartę przy płaceniu za wizytę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Rel
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Niezniszczalne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 marca, 08:01
Anestezjolog ostateczny
Odpisz
27 marca, 09:03
Vridel z Delta force
Odpisz
25 marca, 21:42
Stomatolog bojowy
Odpisz
22 marca, 02:13
Nauczyciel ze szkoły Elan (pozdro dla kumatych).
Odpisz
21 marca, 16:12
Ja myślałem że to zostaw CIA do torturowania.
Odpisz
20 marca, 23:06
Eutanazja +
Odpisz
20 marca, 23:19
@Kuwamojepole: Niesforne ząbki chyba
Odpisz
Edytowano - 20 marca, 22:57
No więc tak... to jest stomatolog
Pistolet ten większy jest do unieszkodliwiania pacjentów gdy mu powiesz ile dałeś mu do zapłacenia i ten się wkurzy/ucieknie.
Okularki są po to by się lepiej przyjrzeć dziurskom w zębach.
Szczoteczka to luksus usługa do czyszczenia zębów na miejscu (2000 zł).
Pasta podobnie jak szczoteczka do sprzedaży pacjentom (2500 zł).
Łyżka by pić łzy pacjentów po wyznaczonej zapłacie.
Wielki ząb proteza, wkłada się ją gdy wyrwano pacjentowi więcej niż 1 ząb (3000 zł).
Pigułki w kształcie kulek białych są podawane by uśpić pacjenta po to żeby wyssać pozostałe mu środki z konta za pobyt w gabinecie
Kaczuszki są do dyspozycji stomatologa by ten widział jak wiele śliny się pojawia w jamie ustnej pacjenta (im bliżej kaczuszka jest do zębów przednich tym bardziej trzeba wyssać pacjentowi śline).
Kręgle są po to by umilić czas stomatologowi w oczekiwaniu na pacjenta grając w kręgle. Można użyć do tego pigułek w kształcie białych kulek.
Pistolet typu małego służy do usypiania małych pacjentów gdy ci zaczynają się zbyt mocno wiercić na fotelu.
Odpisz
20 marca, 22:05
MWIII skinpack
Odpisz
20 marca, 21:06
Anestezjolog. Po zaaplikowaniu lekarstw już nic nie czujesz.
Odpisz
20 marca, 20:49
Zawsze warto mieć plan B
No i C
I D
Dobra, E też może się przydać
I F nie zaszkodzi
Konkluzja: Zawsze warto być przygotowanym na wszystko.
Odpisz