Ale USA jest świetne na długi roadtrip. Fajny duży kraj z różnymi biomami, wiele do zobaczenia tylko nie można wchodzić w interakcję z tubylcami. Planuję w 2028 kampera na miesiąc wziąć i jechać z Sacramento gdzieś do Utah i zobaczymy czy Stany będą w ogóle dostępne dla zwiedzających wtedy xd
Komentarze
Odśwież22 marca, 16:31
Ale USA jest świetne na długi roadtrip. Fajny duży kraj z różnymi biomami, wiele do zobaczenia tylko nie można wchodzić w interakcję z tubylcami. Planuję w 2028 kampera na miesiąc wziąć i jechać z Sacramento gdzieś do Utah i zobaczymy czy Stany będą w ogóle dostępne dla zwiedzających wtedy xd
Odpisz
22 marca, 16:43
@Krzyniu: To już lepiej jechać do ameryki południowej. Kartel w przeciwieństwie do ICE nie dostanie medalu za zastrzelenie cie i obrabowanie zwłok
Odpisz
22 marca, 16:55
@Konto_nieusuniete: no dobra ale co jak chce zobaczyc polnocną
Odpisz
22 marca, 16:56
@Krzyniu: Z kultury nic nowego nie uświadczysz, a geograficznie większość to równana. Nie wiem po co
Odpisz
22 marca, 22:36
@Krzyniu: Cooo? 2028? Gościu, to równie dobrze zrób se już plany na emeryturke
Odpisz
26 marca, 04:33
@Krzyniu: póki co Kanada jeszcze nie należy do USA a też leży w ameryce północnej
Odpisz
26 marca, 22:15
@Katrina2712: kanada jest większa niż pozostałe 50 stanów zsumowanych
Odpisz
27 marca, 09:51
@Klopson: tak . Na tym polega fakt że Kanada jest większa od USA
Odpisz
25 marca, 15:55
Zawsze mogły być indie
Odpisz
25 marca, 16:00
@Zombifikowanie:
Albo każdy inny kraj Azji południowo-wschodniej
Odpisz
22 marca, 23:57
I pomimo tego ile USA mają wad nadal wielu nadal bardzo chętnie tam emigruje...
Odpisz
25 marca, 11:16
@sss96: Bo wciąż zbyt wielu ludzi wierzy w "American dream". Tam się promuje ludzi sukcesu.
To tak jak z byciem influenserem. Każdy widzi "gwiazdy", które zarabiają krocie, ale nikt nie widzi (albo nie chce widzieć) tych którym się nie udało
Odpisz
22 marca, 16:28
Zawsze moge sie stać trampkiem polski. Ekipe do tego już mam
Odpisz
22 marca, 16:30
@Tonie: Nie jesteś wystarczająco pomarańczowy
Odpisz
22 marca, 20:10
@Konto_nieusuniete: jest taki jeden pomarańczowy polak
zarządza równie dobrze
Odpisz
22 marca, 22:36
@jbartosik: Też ma na imię Donald?
Odpisz
23 marca, 11:54
@Klopson: Akurat Bożydar, ale ujdzie.
Odpisz
23 marca, 12:36
@Tonie: a co z wyspą?
Odpisz
23 marca, 14:46
@struskawka: sama sie znajdzie
Odpisz
22 marca, 16:32
Świat ogólnie gnije, ale stany to raczej umysłowe. Kilka milionów na butelkę insuliny
Odpisz