Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Krzyniu

22 marca, 16:31

Ale USA jest świetne na długi roadtrip. Fajny duży kraj z różnymi biomami, wiele do zobaczenia tylko nie można wchodzić w interakcję z tubylcami. Planuję w 2028 kampera na miesiąc wziąć i jechać z Sacramento gdzieś do Utah i zobaczymy czy Stany będą w ogóle dostępne dla zwiedzających wtedy xd

Avatar Konto_nieusuniete

22 marca, 16:43

@Krzyniu: To już lepiej jechać do ameryki południowej. Kartel w przeciwieństwie do ICE nie dostanie medalu za zastrzelenie cie i obrabowanie zwłok

Avatar Krzyniu

22 marca, 16:55

@Konto_nieusuniete: no dobra ale co jak chce zobaczyc polnocną

Avatar Konto_nieusuniete

22 marca, 16:56

@Krzyniu: Z kultury nic nowego nie uświadczysz, a geograficznie większość to równana. Nie wiem po co

Avatar Klopson

22 marca, 22:36

@Krzyniu: Cooo? 2028? Gościu, to równie dobrze zrób se już plany na emeryturke

Avatar Katrina2712

26 marca, 04:33

@Krzyniu: póki co Kanada jeszcze nie należy do USA a też leży w ameryce północnej

Avatar Klopson

26 marca, 22:15

@Katrina2712: kanada jest większa niż pozostałe 50 stanów zsumowanych

Avatar Zloty_bambus

27 marca, 09:51

@Klopson: tak . Na tym polega fakt że Kanada jest większa od USA

Avatar Zombifikowanie

25 marca, 15:55

Zawsze mogły być indie

Avatar AxonDeHudin

25 marca, 16:00

@Zombifikowanie:
Albo każdy inny kraj Azji południowo-wschodniej

Avatar sss96

22 marca, 23:57

I pomimo tego ile USA mają wad nadal wielu nadal bardzo chętnie tam emigruje...

Avatar Szrek3

25 marca, 11:16

@sss96: Bo wciąż zbyt wielu ludzi wierzy w "American dream". Tam się promuje ludzi sukcesu.

To tak jak z byciem influenserem. Każdy widzi "gwiazdy", które zarabiają krocie, ale nikt nie widzi (albo nie chce widzieć) tych którym się nie udało

Avatar Tonie

22 marca, 16:28

Zawsze moge sie stać trampkiem polski. Ekipe do tego już mam

Avatar Konto_nieusuniete

22 marca, 16:30

@Tonie: Nie jesteś wystarczająco pomarańczowy

Avatar jbartosik

22 marca, 20:10

@Konto_nieusuniete: jest taki jeden pomarańczowy polak

zarządza równie dobrze

Avatar Klopson

22 marca, 22:36

@jbartosik: Też ma na imię Donald?

Avatar zx2001

23 marca, 11:54

@Klopson: Akurat Bożydar, ale ujdzie.

Avatar struskawka

23 marca, 12:36

@Tonie: a co z wyspą?

Avatar Tonie

23 marca, 14:46

@struskawka: sama sie znajdzie

Avatar Cymbal

22 marca, 16:32

Świat ogólnie gnije, ale stany to raczej umysłowe. Kilka milionów na butelkę insuliny

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Przypałowo

Tacy sami, a ściana między nami

Jesteś wybrańcem panie profesorze

To będzie bolało

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka