Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Mało znany szczegół
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 marca, 16:31
Ale USA jest świetne na długi roadtrip. Fajny duży kraj z różnymi biomami, wiele do zobaczenia tylko nie można wchodzić w interakcję z tubylcami. Planuję w 2028 kampera na miesiąc wziąć i jechać z Sacramento gdzieś do Utah i zobaczymy czy Stany będą w ogóle dostępne dla zwiedzających wtedy xd
Odpisz
22 marca, 16:43
@Krzyniu: To już lepiej jechać do ameryki południowej. Kartel w przeciwieństwie do ICE nie dostanie medalu za zastrzelenie cie i obrabowanie zwłok
Odpisz
22 marca, 16:55
@Konto_nieusuniete: no dobra ale co jak chce zobaczyc polnocną
Odpisz
22 marca, 16:56
@Krzyniu: Z kultury nic nowego nie uświadczysz, a geograficznie większość to równana. Nie wiem po co
Odpisz
22 marca, 22:36
@Krzyniu: Cooo? 2028? Gościu, to równie dobrze zrób se już plany na emeryturke
Odpisz
26 marca, 04:33
@Krzyniu: póki co Kanada jeszcze nie należy do USA a też leży w ameryce północnej
Odpisz
26 marca, 22:15
@Katrina2712: kanada jest większa niż pozostałe 50 stanów zsumowanych
Odpisz
27 marca, 09:51
@Klopson: tak . Na tym polega fakt że Kanada jest większa od USA
Odpisz
25 marca, 15:55
Zawsze mogły być indie
Odpisz
25 marca, 16:00
@Zombifikowanie:
Albo każdy inny kraj Azji południowo-wschodniej
Odpisz
22 marca, 23:57
I pomimo tego ile USA mają wad nadal wielu nadal bardzo chętnie tam emigruje...
Odpisz
25 marca, 11:16
@sss96: Bo wciąż zbyt wielu ludzi wierzy w "American dream". Tam się promuje ludzi sukcesu.
To tak jak z byciem influenserem. Każdy widzi "gwiazdy", które zarabiają krocie, ale nikt nie widzi (albo nie chce widzieć) tych którym się nie udało
Odpisz
22 marca, 16:28
Zawsze moge sie stać trampkiem polski. Ekipe do tego już mam
Odpisz
22 marca, 16:30
@Tonie: Nie jesteś wystarczająco pomarańczowy
Odpisz
22 marca, 20:10
@Konto_nieusuniete: jest taki jeden pomarańczowy polak
zarządza równie dobrze
Odpisz
22 marca, 22:36
@jbartosik: Też ma na imię Donald?
Odpisz
23 marca, 11:54
@Klopson: Akurat Bożydar, ale ujdzie.
Odpisz
23 marca, 12:36
@Tonie: a co z wyspą?
Odpisz
23 marca, 14:46
@struskawka: sama sie znajdzie
Odpisz
22 marca, 16:32
Świat ogólnie gnije, ale stany to raczej umysłowe. Kilka milionów na butelkę insuliny
Odpisz