Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Krzyniu

22 marca, 16:31

Ale USA jest świetne na długi roadtrip. Fajny duży kraj z różnymi biomami, wiele do zobaczenia tylko nie można wchodzić w interakcję z tubylcami. Planuję w 2028 kampera na miesiąc wziąć i jechać z Sacramento gdzieś do Utah i zobaczymy czy Stany będą w ogóle dostępne dla zwiedzających wtedy xd

Avatar Konto_nieusuniete

22 marca, 16:43

@Krzyniu: To już lepiej jechać do ameryki południowej. Kartel w przeciwieństwie do ICE nie dostanie medalu za zastrzelenie cie i obrabowanie zwłok

Avatar Krzyniu

22 marca, 16:55

@Konto_nieusuniete: no dobra ale co jak chce zobaczyc polnocną

Avatar Konto_nieusuniete

22 marca, 16:56

@Krzyniu: Z kultury nic nowego nie uświadczysz, a geograficznie większość to równana. Nie wiem po co

Avatar Klopson

22 marca, 22:36

@Krzyniu: Cooo? 2028? Gościu, to równie dobrze zrób se już plany na emeryturke

Avatar Katrina2712

26 marca, 04:33

@Krzyniu: póki co Kanada jeszcze nie należy do USA a też leży w ameryce północnej

Avatar Klopson

26 marca, 22:15

@Katrina2712: kanada jest większa niż pozostałe 50 stanów zsumowanych

Avatar Zloty_bambus

27 marca, 09:51

@Klopson: tak . Na tym polega fakt że Kanada jest większa od USA

Avatar Zombifikowanie

25 marca, 15:55

Zawsze mogły być indie

Avatar AxonDeHudin

25 marca, 16:00

@Zombifikowanie:
Albo każdy inny kraj Azji południowo-wschodniej

Avatar sss96

22 marca, 23:57

I pomimo tego ile USA mają wad nadal wielu nadal bardzo chętnie tam emigruje...

Avatar Szrek3

25 marca, 11:16

@sss96: Bo wciąż zbyt wielu ludzi wierzy w "American dream". Tam się promuje ludzi sukcesu.

To tak jak z byciem influenserem. Każdy widzi "gwiazdy", które zarabiają krocie, ale nikt nie widzi (albo nie chce widzieć) tych którym się nie udało

Avatar Tonie

22 marca, 16:28

Zawsze moge sie stać trampkiem polski. Ekipe do tego już mam

Avatar Konto_nieusuniete

22 marca, 16:30

@Tonie: Nie jesteś wystarczająco pomarańczowy

Avatar jbartosik

22 marca, 20:10

@Konto_nieusuniete: jest taki jeden pomarańczowy polak

zarządza równie dobrze

Avatar Klopson

22 marca, 22:36

@jbartosik: Też ma na imię Donald?

Avatar zx2001

23 marca, 11:54

@Klopson: Akurat Bożydar, ale ujdzie.

Avatar struskawka

23 marca, 12:36

@Tonie: a co z wyspą?

Avatar Tonie

23 marca, 14:46

@struskawka: sama sie znajdzie

Avatar Cymbal

22 marca, 16:32

Świat ogólnie gnije, ale stany to raczej umysłowe. Kilka milionów na butelkę insuliny

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Mało znany szczegół

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka