memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
25 marca, 23:30
Jedną z najgorszych są, bo to nie polskie i nie płacą tyle podatku co InPost
Odpisz
11 czerwca, 12:00
@malinowy_kot: To właśnie dobrze, że na rząd Tfuska mało płacą.
27 marca, 16:59
Ale jedno jest chyba jeszcze pełne o ile się nie mylę u dołu D jest jedno które wygląda pełne
25 marca, 21:21
A mógł dać mu pełne...
25 marca, 21:24
@werenspawel: mugl tam nasiusiać a ja bym to pił
25 marca, 21:36
@Imar_: co kto lubi...
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież25 marca, 23:30
Jedną z najgorszych są, bo to nie polskie i nie płacą tyle podatku co InPost
Odpisz
11 czerwca, 12:00
@malinowy_kot: To właśnie dobrze, że na rząd Tfuska mało płacą.
Odpisz
27 marca, 16:59
Ale jedno jest chyba jeszcze pełne o ile się nie mylę u dołu D jest jedno które wygląda pełne
Odpisz
25 marca, 21:21
A mógł dać mu pełne...
Odpisz
25 marca, 21:24
@werenspawel: mugl tam nasiusiać a ja bym to pił
Odpisz
25 marca, 21:36
@Imar_: co kto lubi...
Odpisz