@malinowy_kot: Kwestię ojca pominę, wystarczy, że powiem, iż mój pięcioletni kuzyn na mój widok leci do mnie z przytulasem i mówi, że tęsknił. To mój misio pysio.
@Figarus: czyli możesz być oskarżony o bycie złolem, mimo że jesteś normalnym człowiekiem, po prostu Twoja rodzina nie jest elitą, czyli nie masz immunitetu
Komentarze
Odśwież31 marca, 11:31
Myślę że to nawet nie o to chodzi, po prostu czułbym się cringowo robiąc coś niewłaściwego.
Odpisz
1 kwietnia, 10:10
@werenspawel: Tylko do czasu, aż przyjdzie pierwszy zysk. Potem to już łatwo idzie.
Odpisz
9 kwietnia, 16:39
@Endev: Ale w sercu coraz gorzej.
Odpisz
6 kwietnia, 22:48
Dlatego nie nie rób tego nie dlatego, że zostaniesz pokarany, ale dlatego, że to niewłaściwe (zwykle). Wtedy od razu poczujesz się lepiej.
Odpisz
31 marca, 11:11
No, albo gwa-cą i żrą dzieci, ale jak ty spojrzysz tylko na dziecko, bez żadnych myśli, to zaraz jesteś zły
Odpisz
31 marca, 14:04
@malinowy_kot: Lubię dzieci.
Odpisz
31 marca, 14:09
@Figarus: no i już jesteś podejrzany, chyba że Twoim ojcem jest jakiś polityk lub żyd
Odpisz
31 marca, 15:06
@malinowy_kot: Kwestię ojca pominę, wystarczy, że powiem, iż mój pięcioletni kuzyn na mój widok leci do mnie z przytulasem i mówi, że tęsknił. To mój misio pysio.
Odpisz
31 marca, 15:33
@Figarus: czyli możesz być oskarżony o bycie złolem, mimo że jesteś normalnym człowiekiem, po prostu Twoja rodzina nie jest elitą, czyli nie masz immunitetu
Odpisz
28 marca, 20:56
Gdybyś bał się fiskusa zamiast Boga to by ci wyszło
Odpisz
28 marca, 18:57
co z hopepostingiem?
Odpisz
28 marca, 19:03
@GHouste: umarł
Odpisz