Ja: nie kupuję nic, nie szukam nic, po prostu raz wspominam przy obiedzie o jednej rzeczy, telefon mam w kieszeni
Reklamy: No elo, podobno lubisz wszystko związane z tą rzeczą
Ostatnio przeglądałem neta przez 3 godziny w poszukiwaniu dywanu pod stołek do biurka... A tu niespodzianka... Całe wielkie zero reklam... Ani jedna mi nie wyskoczyła...
Komentarze
Odśwież31 marca, 13:26
Ja: nie kupuję nic, nie szukam nic, po prostu raz wspominam przy obiedzie o jednej rzeczy, telefon mam w kieszeni
Reklamy: No elo, podobno lubisz wszystko związane z tą rzeczą
Odpisz
31 marca, 10:30
Ostatnio przeglądałem neta przez 3 godziny w poszukiwaniu dywanu pod stołek do biurka... A tu niespodzianka... Całe wielkie zero reklam... Ani jedna mi nie wyskoczyła...
Odpisz
31 marca, 11:29
@feniks100: pewnie miałeś wyłączone ciasteczka
Odpisz
31 marca, 12:28
@werenspawel: Pewnie miałem włączonego adblocka, zamiast memować albo płakać że reklamy istnieją.
Ale ciasteczka też staram się wszędzie wyłączać.
Odpisz