Tymczasem w świecie równoległym
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To się nie może nie udać
Nie idź!
Nieuczciwa ocena
To będzie bolało
Żartownisie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 14 lipca 2019, 01:20
Taktyka:
Venusaur
Pidgeot
Raichu
Flareon
Gyarados
Hunter
Najlepsza bo łatwa
Masz typy
Rośliny,trucizna,normal,lot,elektryczne,ogień,woda i duch
Odpisz
18 października 2019, 23:02
@Roger_Taylor: najlepszy team, Swampert, Slaking, Swampert, Swampert, Linoone, Pelipper
Odpisz
27 maja 2018, 20:55
YOS!
Odpisz
2 kwietnia 2018, 01:17
Odpisz
Edytowano - 8 grudnia 2016, 20:24
Księga dziecistwa mówi jasno:
Jeżeli weźnieś kompana Bulbasaur'a, Brock w sali będzie jak pi**a...
Odpisz
21 września 2014, 12:40
Ludzie, to zależy od strategii. Bulbasaur ma najmniejszą sumę statystyk, ale ma bardzo wysoką obronę i bez problemu przejdzie pierwsze dwie sale. Statystycznie najlepszy jest Charmander, ale on z kolei nie ma wielkich szans ani u Brocka, ani tym bardziej u Misty. Squirtle zaś jest po środku: ma mniejszą sumę statystyk niż Char, ale większą niż Bulbasaur, i bez problemu pokona Brocka, ale już z Misty i Surge'm może mieć problemy. Więc zależy, jak chcecie grać.
Odpisz
21 września 2014, 12:47
@pmb1998: Surge słaby jest ja go pokonałem tylko przy pomocy pikachu :D
Odpisz
21 września 2014, 13:51
@pmb1998: Aktualnie jak Charmandera nauczysz ruchu Metal Claw to z Brockiem wygrasz,z Misty są problemy
Odpisz
23 września 2014, 10:44
@bartol987: W red nie było metal claw, dopiero jest od 2 generacji...
Odpisz
23 września 2014, 15:42
@KenXo: Nie wiedziałem,dzięki za info ;)
Odpisz
23 września 2014, 17:59
@bartol987: Niema zaco :)
Odpisz
6 grudnia 2014, 18:34
@pmb1998: Raczej drugie dwie :P
Pierwsza będzie normalna, druga i trzecia bardzo łatwa, czwarta łatwa, piąta pomiędzy trudną a normalną, szósta między łatwą a normalną, siódma MEGA trudna, ósma normalna.
Odpisz
24 maja 2015, 09:29
@pmb1998: I Char ma przewagę u elektrycznego
Odpisz
1 lipca 2016, 16:37
@SharpNeedle: Dostałem minusa, mimo, że jak grałem to miałem superefektywne ataki przeciwko elektrycznym używając Chara.
Odpisz
1 czerwca 2016, 09:42
Wybrałem bu;basaura, i szczerze, nie mam wątpliwości ze to najlepszy ze starterów z kanto, o wiele ciekawszy niż charizard.
Odpisz
16 czerwca 2016, 15:23
Widzimy się na Poke-arenie.
Odpisz
16 czerwca 2016, 15:42
@DarthVader999: Yy, ok. Charizard nei jest zł, ale jest wiele lepszych starterów, bez mega ewo to w sumie najsłabszy kant starter, tylko w anime robili z niego tytana, po mega ewolucji jest silny, ale nadal do Blazikena czy Greninji mu dużo brakuje.
Odpisz
6 listopada 2015, 16:35
może ktoś wytłumaczyć??
Odpisz
28 maja 2016, 18:21
@TheHunterMikiPL: Ni znam się, ale tu chyba chodzi o to, że bardzo dużo ludzi uważa Bulbasaur'a za słabego pokemona, i go nie wybiera.
Odpisz
6 czerwca 2015, 13:04
Ja , Lord Frieza wybrałem Bulbasaura jako pierwszego. I szło mi bardzo łatwo , Bulbasaur4ever.
Odpisz
10 lutego 2015, 18:58
Ja tam wolałem bulbasaura...
Odpisz
25 stycznia 2015, 23:23
? zawsze brałam bulbasaura
Odpisz
22 września 2014, 10:00
co tu jest śmieszne?
Odpisz
15 września 2014, 19:20
Ja zawsze brałem Bulbasaura ._.
Odpisz
15 września 2014, 19:49
@kulujulu: Nie jesteś prawdziwym graczem Pokemon. Wyjdź.
Odpisz
15 września 2014, 19:58
@TheSticks: Wbiłem go na setny. Suko.
Odpisz
15 września 2014, 20:30
@kulujulu: Charmader the best ;_;
Odpisz
15 września 2014, 20:52
@TheSticks: Charmander nie był wcale taki wspaniały, a większość dzieci uważała go za lepszego od reszty, bo miał wyższy atak. Charmander był ofensywnym pokemonem, ale nie był najlepszy. Mi najbardziej pasowała defensywa Bulbasaura.
Odpisz
15 września 2014, 21:03
@kulujulu: Jednocześnie ludzie go lubili zapewne za typ i za bycie smokiem, ale to moje przeczucie. Dlatego nie ma typu smoczego, bo każdy bez wyjątku chciałby mieć poka z jednym z najrzadszych typów w grze (W 1 genie były tylko 3, a dokładniej linia Dragonite'a) , który jest na dodatek OP. Ja tam lubię mojego Ognistego Macieja, ale nie wiem czemu każdy uważa go za najlepszego.
Odpisz
17 września 2014, 22:04
Jednak tak naprawde squirtle jest najlepszy :p
Odpisz
17 września 2014, 22:26
Po czym wnioskujesz?
Odpisz
18 września 2014, 15:36
Np zobacz screw attack Charizad ma 35 % szans na wygrana Venusaur 17% a Blastoise ma 48%
Odpisz
18 września 2014, 15:51
Widziałem już dosyć dawno. A jakieś twoje własne wnioski?
Odpisz
21 września 2014, 12:07
Zaden charizard ani Venusar ze mna niewygral
Odpisz
21 września 2014, 12:20
@kulujulu: Też zawsze brałem Bulbasaura. Jak wylevelujesz go na 100lvl to wszystko pada na solarbeama i nie ma ch*ja we wsi :D Solarbeam 4ever <3
Odpisz
Edytowano - 21 września 2014, 12:21
A wiesz, że charizard się może hyper beam nauczyć? Poza tym, w walkach pokemon takich bardziej prawdziwych to venusaura nikt nie używa. Charizarda prędzej znajdziesz chociaż też rzadko.
Odpisz
21 września 2014, 13:10
@halk15: A wiesz, że Blastoise i Venusaur jak i pieryliard innych pokemonów też mogą się Hyper Beama nauczyć? ;>
Odpisz
21 września 2014, 13:30
Tylko, że Hyper i Solar to praktycznie identyczne ruchy. A który jest lepszy zależy od sytuacji. Praktycznie wszystkie startery są stworzone by w pewnym sensie być sobie równe. Jednak mimo wszystko charizard ma niszczącą mega-ewolucje która niszczy wszystko, no prawie ale z praktycznie wszystkim ma szanse.
Odpisz
21 września 2014, 15:52
@halk15: Mega-Evo powiadasz? A które? X czy Y?
Odpisz
Edytowano - 21 września 2014, 17:05
@halk15: Chłopie my tu nie mówimy o tej generacji >_>
Odpisz
21 września 2014, 17:31
Jasne, że X. :D Znaczy każdego poka da się pokonać ale tego to wyjątkowo trudno jak jest dobrze prowadzony.
Odpisz
21 września 2014, 17:32
Przecież nigdzie nie ma o jakiej generacji mówimy. ;x Myślałem, że tak ogólnie.
Odpisz
21 września 2014, 18:20
@halk15: Kłamstwo. X łatwo zabić bo ma więcej podatności + jak użyje Outrage to łatwo można go zaje**ć wypuszczając wróżkę.
Odpisz
Edytowano - 21 września 2014, 19:11
Outrage jest akurat rzadko stosowany, no chyba, że jako ruch ostatni. Zwykle standardowy charizard x wygląda tak. Natura adamant, Ev: 144 HP, 252 ATk i 112 Spe, chociaż ev czasem inne. Moveset: Dragon Claw, Dragon Dance, Eartquake i Roost.
Używa się Roosta i zostaje czysty typ Dragon.
Odpisz
21 września 2014, 19:22
@halk15: Roostem źle mówisz, bo on w X nie jest latający, więc nadal jest ogień-lot.
Odpisz
21 września 2014, 19:25
Wybacz pomyłkę panie kartonie. ;c Ale tak czy siak tak wygląda typowy charizard x. Tylko zastosowanie roosta pomyłkowe. xd Tutaj tylko do leczenia, w y czasem się używa do tego. To od te] dzisiejszej siatkówki i tych emocji związanych z finałem. ;d
Odpisz
21 września 2014, 19:46
@halk15: Mniejsza, zdarza się. Ale zauważyłem, że te Evy podajesz... Grasz w Showdown? :D
Odpisz
21 września 2014, 20:15
No grałem trochę ale mi nie podeszło, może kiedyś wrócę. Fajne nawet, nie mówię nie. xd
Odpisz
Edytowano - 21 września 2014, 14:51
Jak pierwszy raz w pokemony, brałem charmandera. Do dupy. Później przerzuciłem się na Bulbasaura. THE BEST. Największe szczęście miałem, gdy Bulbasaurem pokonałem dwóch pierwszych liderów, a czwartego moim złapanym w dziczy Pikachu rozwaliłem. Bulbasaur to najlepszy starter dla 1-szej generacji. Dosłownie najgorszy obrazek na Jeja ever.
Odpisz
21 września 2014, 12:48
ja wziąłem bulbazaura i niczego nie żałuję
Odpisz
21 września 2014, 13:08
@emotikon2001: ja tak samo
Odpisz
21 września 2014, 12:57
a ja Squirtle
Odpisz