Z egzystencjalnego punktu widzenia, to przeznaczeniem każdej szklanki jest być napełnioną wodą, dlatego mówienie, że jest do połowy pusta może być podpięte pod nihilzm i demobilizuje szklankę podważając jej użyteczność dla społeczeństwa, co może prowadzić do pojawienia się objawów depresyjnych i psychosomatycznych. Dziękuję, dobranoc.
Komentarze
Odśwież17 września 2014, 00:47
A jeżeli szklanka była w 1/4 napełniona po czym dolano do niej 3/4 wymieszano i odlano 50% to jest w połowie pełna czy w połowie pusta?
Odpisz
17 stycznia 2016, 11:20
@kasia881105: To jesteś w 100% zdezorientowany, nie ma za co, dowidzenia.
Odpisz
11 grudnia 2017, 22:18
@kasia881105: Połowicznie pusta
Odpisz
11 grudnia 2017, 22:24
@SharpNeedle: A złota łopata leci doooooo......
Odpisz
12 grudnia 2017, 07:21
@FullPain: Kolejna do kolekcji
Odpisz
31 sierpnia 2019, 12:17
@FullPain: Mnie!
Odpisz
2 lutego 2022, 10:15
@Big_Chungus: Mnie.
Odpisz
16 września 2014, 17:48
Szklanka jest dwa razy za duża.
Odpisz
2 sierpnia 2016, 23:22
@Culton: to jest złudzenie xDDD
Odpisz
2 sierpnia 2016, 23:22
ale jeśli ktoś nie powie od czego zaczął? od wylewania/wypicia czy od wlania :o
Odpisz
Edytowano - 2 maja 2016, 22:12
to moja filozofja
Odpisz
23 kwietnia 2015, 22:33
Z egzystencjalnego punktu widzenia, to przeznaczeniem każdej szklanki jest być napełnioną wodą, dlatego mówienie, że jest do połowy pusta może być podpięte pod nihilzm i demobilizuje szklankę podważając jej użyteczność dla społeczeństwa, co może prowadzić do pojawienia się objawów depresyjnych i psychosomatycznych. Dziękuję, dobranoc.
Odpisz
16 września 2014, 19:05
szklanka jest zawsze pełna ale nie zawsze napełniona wodą
Odpisz
16 września 2014, 19:25
@ziemiak: REPORT AIR FOR TROLLING!
Odpisz
17 września 2014, 20:59
@erykhim44: what
Odpisz
19 września 2014, 14:56
@ziemiak: Powietrze jest niewidzialne i nas trolluje tym i myślimy że szklanka jest w połowie pełna.
Odpisz
16 września 2014, 22:06
Pół szklanki wody to pół szklanki wody.
Na ch*j drążyć temat?
Odpisz
16 września 2014, 16:48
Nie wiem czemu taka słaba ocena, przecież to prawda.
Odpisz
16 września 2014, 16:44
Nie.
Odpisz
16 września 2014, 16:43
w końcu ktoś wyjaśnił
Odpisz
16 września 2014, 15:10
wiedziałem że kiedyś taki obrazek będzie na jeja
Odpisz
16 września 2014, 15:09
górna połowa szklanki jest pusta, a dolna pełna. Zależy, kto jak na to patrzy.
Odpisz
Edytowano - 16 września 2014, 14:23
A co jeżeli wchodzisz do pokoju, stoi szklanka i nie wiesz czy z niej odlano czy nalano ?
Btw : też widziałem ten komentarz...
Odpisz
16 września 2014, 15:01
@MaxiorPL: wtedy należ przedsrawić filozofie internetową zrobić zdjecie i wstawić na fejsa
Odpisz
16 września 2014, 14:56
Tak naprawdę to nie szklanka tylko multikonto zajkiego.
Odpisz
Edytowano - 16 września 2014, 14:29
Pół szklanki wody.
~ Realista
Odpisz
16 września 2014, 14:46
@karol99_99: Twój avatar pokazuje moje emocje po przeczytaniu Twojego komentarza xD
Odpisz