memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
9 kwietnia, 03:39
Nie przepadam za mango
Odpisz
3 kwietnia, 10:01
Mango 🥭
3 kwietnia, 02:02
Świnia w chlewie je porządniej od ciebie.
2 kwietnia, 16:49
Dlatego kroję w kostkę i używam widelca.
2 kwietnia, 22:11
@werenspawel: łatwo też się je obiera o rant szklanki
2 kwietnia, 17:22
2 kwietnia, 16:48
Nie lubię mango.
2 kwietnia, 14:32
Nigdy nie jadłem mango
2 kwietnia, 14:02
Mmmmm Mango
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież9 kwietnia, 03:39
Nie przepadam za mango
Odpisz
3 kwietnia, 10:01
Mango 🥭
Odpisz
3 kwietnia, 02:02
Świnia w chlewie je porządniej od ciebie.
Odpisz
2 kwietnia, 16:49
Dlatego kroję w kostkę i używam widelca.
Odpisz
2 kwietnia, 22:11
@werenspawel: łatwo też się je obiera o rant szklanki
Odpisz
2 kwietnia, 17:22
Odpisz
2 kwietnia, 16:48
Nie lubię mango.
Odpisz
2 kwietnia, 14:32
Nigdy nie jadłem mango
Odpisz
2 kwietnia, 14:02
Mmmmm Mango
Odpisz