Perspektywa zmienia się z czasem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Z klasą się trzeba urodzić
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ostry ten sędzia
Przerwa na herbatkę
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 kwietnia, 21:17
Na studiach nie ma czegoś takiego jak 3 z dwoma. A co do cieszenia się z trói to też raczej zależy na jakim kierunku i z jakim podejściem do studiowania, bo ja na Studiach mam zawsze lepszą średnią niż miałem kiedykolwiek w szkole średniej, czy gimnazjum i prędzej tu by mnie ruszyła trója niż w szkole średniej.
Odpisz
3 kwietnia, 21:18
@CunningCrittur: W sumie to "na koniec" to chyba nigdzie nie można mieć oceny z dwoma minusami, tak teraz pomyślałem.
Odpisz
3 kwietnia, 17:00
Pan-da 3
Odpisz