Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nieuczciwa ocena
Jakby trochę nie fair
Pilne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 kwietnia, 19:10
A nie lepiej nałożyć tyle ile bedzie pasować bez wyścigów?
Odpisz
3 kwietnia, 08:22
@Katrina2712: nie
Odpisz
3 kwietnia, 08:35
@Katrina2712: Więcej mięsa niezdrowo, mniej ziemniaków, surówki/sałatki niby można ale ludziom nie chce się bawić w mniejsze ale częstsze posiłki
Odpisz
3 kwietnia, 17:41
@Jadeja: ja tam sobie nakładam tyle że noe robię wyścigów, a i tak jestem najedzona. Mięso niezdrowe zależności od kontekstu, sposobu przyżądzenia i osoby która sie wypowiada
Odpisz
3 kwietnia, 18:23
@Katrina2712: Ja ograniczam się głównie do gotowania mięsa na parze albo pieczenia. Tak chyba najzdrowiej przynajmniej moim zdaniem
Odpisz
3 kwietnia, 20:58
@Jadeja: ja się nie przejmuję i jem jak mi smakuje xd
Odpisz
3 kwietnia, 20:59
@Katrina2712: No i g, każdy ma swoje priorytety
Odpisz
3 kwietnia, 07:39
A tymczasem dwa wypasione kotlety to więcej niż ziemniaków, o kurde...
Odpisz
3 kwietnia, 01:57
Ja tam lubię ziemniaki.
Odpisz
3 kwietnia, 00:43
W sumie racja.
Odpisz
2 kwietnia, 22:44
Ja kończę zawsze najlepszym
Odpisz