memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Edytowano - 2 kwietnia, 20:49
Z wiekiem zacząłem jadać w trójkątach 💀
Odpisz
3 kwietnia, 19:50
@Maxtich: lepej jadać niż spać
3 kwietnia, 20:43
@Tonie: Nie będę się z tym kłócić
3 kwietnia, 15:32
po lewej z dżemem lub nutellą po prawej z serem na słodko
Edytowano - 3 kwietnia, 08:20
Te po lewej to takie jak od mamy albo babci a te po prawej to kiedyś na szkolnej stołówce bywały i zawsze były nie dobre
3 kwietnia, 00:46
Niekoniecznie, te po lewej są domowe, a te po prawej są z garmażu.
3 kwietnia, 07:21
@werenspawel: niekoniecznie
3 kwietnia, 01:59
Amatorzy.
2 kwietnia, 22:43
Jestem psychopatą
2 kwietnia, 20:29
z nutellą w rulon, z czymkolwiek innym w trójkącisław
2 kwietnia, 18:11
W tych po lewej jest dżem w tych po prawej twaróg i nikt nie jest psychopatą pzdr
2 kwietnia, 19:11
@Transcendentalny: u mnie odwrotnie: po lewej twaróg, po prawej dżem :D
2 kwietnia, 20:09
@Katrina2712: Oho czyli jednak mamy psychopatę
Edytowano - 2 kwietnia, 18:46
Raz tak a raz tak, wywalone To zależy czy chce się do środka dać dżem/czekoladę wtedy lewa strona bardziej pasuje, czy na wierzch tylko smyrnąć wtedy prawa, bo w rulonie się wymiesza z serem
2 kwietnia, 18:08
W takim razie jestem psychopatą :(
Dołącz screena
Komentarze
OdświeżEdytowano - 2 kwietnia, 20:49
Z wiekiem zacząłem jadać w trójkątach 💀
Odpisz
3 kwietnia, 19:50
@Maxtich: lepej jadać niż spać
Odpisz
3 kwietnia, 20:43
@Tonie: Nie będę się z tym kłócić
Odpisz
3 kwietnia, 15:32
po lewej z dżemem lub nutellą po prawej z serem na słodko
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia, 08:20
Te po lewej to takie jak od mamy albo babci a te po prawej to kiedyś na szkolnej stołówce bywały i zawsze były nie dobre
Odpisz
3 kwietnia, 00:46
Niekoniecznie, te po lewej są domowe, a te po prawej są z garmażu.
Odpisz
3 kwietnia, 07:21
@werenspawel: niekoniecznie
Odpisz
3 kwietnia, 01:59
Amatorzy.
Odpisz
2 kwietnia, 22:43
Jestem psychopatą
Odpisz
2 kwietnia, 20:29
z nutellą w rulon, z czymkolwiek innym w trójkącisław
Odpisz
2 kwietnia, 18:11
W tych po lewej jest dżem w tych po prawej twaróg i nikt nie jest psychopatą pzdr
Odpisz
2 kwietnia, 19:11
@Transcendentalny: u mnie odwrotnie: po lewej twaróg, po prawej dżem :D
Odpisz
2 kwietnia, 20:09
@Katrina2712: Oho czyli jednak mamy psychopatę
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia, 18:46
Raz tak a raz tak, wywalone
To zależy czy chce się do środka dać dżem/czekoladę wtedy lewa strona bardziej pasuje, czy na wierzch tylko smyrnąć wtedy prawa, bo w rulonie się wymiesza z serem
Odpisz
2 kwietnia, 18:08
W takim razie jestem psychopatą :(
Odpisz