@BetonowyMur: Tak, bo przewidzisz, że jak wyjdziesz za te 20 minut, za które możesz wyjść to będzie korek albo wypadek, nikt nie ma wglądu w przyszłość
U mnie ostatnio pacjent się spóźnił o 10 godzin, bo przeczytał 18 zamiast 8 (paproch na skierowaniu), ale rejestratrka go nie opierdzieliła. Od 4 godzin była domu XD
to że pacjent się spóźni ma znaczenie tylko jak nie ma kolejki, bo wtedy rzeczywiście by wszedł wcześniej, ale jak są już ludzie na późniejszą godzine to co się stanie jak wejdą wcześniej xd
Komentarze
Odśwież4 kwietnia, 12:50
Bo baba w rejestracji odpowiada za to w jakim tempie przebiegają badania oczywiście
Odpisz
4 kwietnia, 12:55
@Madonix: Nie, ale ty też nie odpowiadasz za chociażby sytuację na drodze
Odpisz
6 kwietnia, 01:09
@Pomroczny: Odpowiadasz, bo możesz wyjść wcześniej z domu
Odpisz
6 kwietnia, 09:38
@BetonowyMur: Tak, bo przewidzisz, że jak wyjdziesz za te 20 minut, za które możesz wyjść to będzie korek albo wypadek, nikt nie ma wglądu w przyszłość
Odpisz
5 kwietnia, 10:04
U mnie ostatnio pacjent się spóźnił o 10 godzin, bo przeczytał 18 zamiast 8 (paproch na skierowaniu), ale rejestratrka go nie opierdzieliła. Od 4 godzin była domu XD
Odpisz
4 kwietnia, 17:37
to że pacjent się spóźni ma znaczenie tylko jak nie ma kolejki, bo wtedy rzeczywiście by wszedł wcześniej, ale jak są już ludzie na późniejszą godzine to co się stanie jak wejdą wcześniej xd
Odpisz