U mnie było tyle kretów w liceum (jeden to dyrektorkaz która udała multikonto ucznia), że zaczęliśmy wysyłać notatki każdemu osobno i wcześniej trzeba było podać informacje czy to serio twoje konto
Ogólnie wiele kont było niezatwierdzonych przez ludzi z klasy, to ich olewaliśmy
@Ooonv: Mieliśmy 3 gruby klasowe
+ 2 discordy, nie licząc grup przedmiotowych.
Nie wiadomo ile kapusiów
Oj dyrektora czy nawet przedmiotowców nie warto denerwować, bo życie potrafili utrudnić, nasi na szczęście byli względnie normalni.
Ale tylko jeden z nas był na tyle sprytny żeby nie używać imiennego konta.
XD
@Rysiek_Kordelas: My zaczęliśmy używać discorda, ale on padł, bo jeden chłopak miał błąd i discord mu zablokował konto na długi czas i wróciliśmy do messengera XD
Komentarze
Odśwież12 kwietnia, 20:52
Czyli, że macie na grupie kreta
Odpisz
13 kwietnia, 16:54
@malinowy_kot: Bez kreta praktycznie nie ma grupy
Odpisz
14 kwietnia, 09:00
@Ooonv: Dlatego mieliśmy kilka
Odpisz
14 kwietnia, 10:11
@Rysiek_Kordelas: Kretów czy grup? XD
U mnie było tyle kretów w liceum (jeden to dyrektorkaz która udała multikonto ucznia), że zaczęliśmy wysyłać notatki każdemu osobno i wcześniej trzeba było podać informacje czy to serio twoje konto
Ogólnie wiele kont było niezatwierdzonych przez ludzi z klasy, to ich olewaliśmy
Odpisz
14 kwietnia, 10:12
@Ooonv: Lepiej nie ryzykować, że się coś wyśle dyrektorce, a ona była świrnięta
Odpisz
14 kwietnia, 10:13
@Ooonv: Jak ktoś zażartował na grupie, że szkoła kradnie prąd, to szukała kto o to pytał, bo typek miał inną nazwę niż swoje imię i nazwisko
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia, 10:25
@Ooonv: Mieliśmy 3 gruby klasowe
+ 2 discordy, nie licząc grup przedmiotowych.
Nie wiadomo ile kapusiów
Oj dyrektora czy nawet przedmiotowców nie warto denerwować, bo życie potrafili utrudnić, nasi na szczęście byli względnie normalni.
Ale tylko jeden z nas był na tyle sprytny żeby nie używać imiennego konta.
XD
Odpisz
14 kwietnia, 10:54
@Rysiek_Kordelas: My zaczęliśmy używać discorda, ale on padł, bo jeden chłopak miał błąd i discord mu zablokował konto na długi czas i wróciliśmy do messengera XD
Odpisz
13 kwietnia, 04:20
Nie rel, nie jestem na grupie klasowej.
Odpisz
13 kwietnia, 01:19
Uczyłem się w czasach z przed memów.
Odpisz