@Ekspres_kolbowy: Są jakieś 100% dowody na to że te powieści napisał witkacy a nie inny ...j w ramach oczerniania postaci/czerpania zysków z jej sławy?
@Klopson: Kokaina i meskalina są zbyt elitarne, natomiast brak nikotyny czy alkoholu aż tak nie odmóżdża. Obstawiam, że łyknąłeś kółko pisząc ten komentarz.
@Ekspres_kolbowy: Nie korzystałem z żadnych teorii spiskowych, po prostu takie powieści o których nie słyszałem nie pasowały do mojego wyobrażenia witkacego więc chciałem się upewnić. Ale z tego co widzę to nie ma absolutnej pewności, są tylko bardzo prawdopodobne przypuszczenia, więc w moim komentarzu może być niewielkie ziarnko prawdy
@Klopson: Fundamentalna różnica jest taka, że dwudziestowieczne socjaldemokracje jak i te współczesne skandynawskie opierają się na pragmatyzmie bo wiedzą, że zamożność nie może istnieć bez wysokiego wskaźnika wolności gospodarczej i efektywnego zarządzania
Zandberg natomiast - podobnie jak jego koalicjanci z La France Insoumise i Podemosu - opiera się na ideologii ekonomicznej, bo marzy mu się PKB per capita na poziomie Norwegii przy wolności gospodarczej Zimbabwe oraz jakość usług publicznych w Skandynawiii pomimo faktu, że Polska obecnie procentowo wydaje więcej PKB na sektor publiczny niż Skandynawia a jakościowo jest znacznie gorsza bo system sam w sobie jest niewydajny czego nie chce Zandberg przyznać.
Kolejnym argumentem jest fakt, że Zandberg chce sfinansować swoje wymysły opiewające na kwotę kilku bilionów złotych poprzez nieskończone drukowanie pieniędzy kompletnie ignorując konsekwencje takie jak inflacja, zaufanie do waluty oraz fakt istnienia kryzysów finansowych i wojen handlowych.
Jeśli nie jest w stanie odróżnić japońskiego jena (waluta globalna) i dolara (Waluta globalna) od polskiego złotego (waluta lokalna) i wenezuelskiego boliwara (waluta lokalna) oraz określić wpływ siły waluty na zdolności do zadłużania się to nie powinien grać eksperta od MMT. Powinien za to wrócić do biegania w koszulce z Marksem i strajkowania z anarchistami bo to akurat mu dobrze wychodziło
Komentarze
Odśwież12 kwietnia, 21:13
Obawiam się, że w trymiga popełniłby znowu eskę.
Tak myślę po lekturze "Niemytych dusz" oraz "Narkotyków" (wydawanych pod koniec PRL w jednym tomie).
Odpisz
12 kwietnia, 23:22
@Ekspres_kolbowy: Są jakieś 100% dowody na to że te powieści napisał witkacy a nie inny ...j w ramach oczerniania postaci/czerpania zysków z jej sławy?
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia, 13:35
@Klopson: Kokaina i meskalina są zbyt elitarne, natomiast brak nikotyny czy alkoholu aż tak nie odmóżdża. Obstawiam, że łyknąłeś kółko pisząc ten komentarz.
Odpisz
13 kwietnia, 18:55
@Ekspres_kolbowy: Nie korzystałem z żadnych teorii spiskowych, po prostu takie powieści o których nie słyszałem nie pasowały do mojego wyobrażenia witkacego więc chciałem się upewnić. Ale z tego co widzę to nie ma absolutnej pewności, są tylko bardzo prawdopodobne przypuszczenia, więc w moim komentarzu może być niewielkie ziarnko prawdy
Odpisz
13 kwietnia, 16:52
Wiem, że mam braki, ale... Kto?
Odpisz
13 kwietnia, 12:49
Czy ktoś oprócz mnie oglądał tę bajkę?
Odpisz
13 kwietnia, 01:15
Razem to też lewica.
Odpisz
12 kwietnia, 13:59
Akurat Razem jest spoko
A lewica do...
Odpisz
12 kwietnia, 14:06
@SoundART: Zanberg porywa dzieci, a potem je molestuje i zjada
Odpisz
12 kwietnia, 14:22
@rumcajschr: dalej Lepszy od "Lewicy"
Odpisz
12 kwietnia, 14:33
@SoundART:
Odpisz
12 kwietnia, 15:03
@SoundART: Obie partie nie mają nic wspólnego z lewicą klasyczną
Odpisz
12 kwietnia, 15:06
@Nerius: Lewica klasyczna jest jak: "Ale bym se Ludwika opierdzielił na gilotynie. Mmm"
Odpisz
12 kwietnia, 17:24
@Nerius: ale z dwojga złego to Zandberg jest Bardziej ogarnięty
Bo w Lewicy robią wszystko by druga strona wygrała
Odpisz
12 kwietnia, 20:06
@SoundART: wszyscy tam są poj...ni
Odpisz
12 kwietnia, 20:07
@Zelka_Pl: To polityka
Tu nie ma miejsca dla normalnych
Odpisz
12 kwietnia, 23:23
@Nerius: Czyli co? Czy Lewica klasyczna twoim zdaniem odnosi się tylko do tortur w zakładach pracy (które swoją drogą lewica zlikwidowała)
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia, 06:33
@Klopson: Miałem na myśli chociażby dwudziestowieczne klasyczne socjaldemokracje.
Tęczowi liberałowie nie mają nic wspólnego ze starą lewicą w kwestiach obyczajowych i ekonomicznych
Ba, nawet fundamentów nie mają wspólnych
Odpisz
13 kwietnia, 07:29
@Nerius: Lewica taka jak Razem to nadal bardzo robotniczy i ekonomiczny ruch. Nie wiem skąd ty wyciągasz wnioski
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia, 08:12
@Klopson: Fundamentalna różnica jest taka, że dwudziestowieczne socjaldemokracje jak i te współczesne skandynawskie opierają się na pragmatyzmie bo wiedzą, że zamożność nie może istnieć bez wysokiego wskaźnika wolności gospodarczej i efektywnego zarządzania
Zandberg natomiast - podobnie jak jego koalicjanci z La France Insoumise i Podemosu - opiera się na ideologii ekonomicznej, bo marzy mu się PKB per capita na poziomie Norwegii przy wolności gospodarczej Zimbabwe oraz jakość usług publicznych w Skandynawiii pomimo faktu, że Polska obecnie procentowo wydaje więcej PKB na sektor publiczny niż Skandynawia a jakościowo jest znacznie gorsza bo system sam w sobie jest niewydajny czego nie chce Zandberg przyznać.
Kolejnym argumentem jest fakt, że Zandberg chce sfinansować swoje wymysły opiewające na kwotę kilku bilionów złotych poprzez nieskończone drukowanie pieniędzy kompletnie ignorując konsekwencje takie jak inflacja, zaufanie do waluty oraz fakt istnienia kryzysów finansowych i wojen handlowych.
Jeśli nie jest w stanie odróżnić japońskiego jena (waluta globalna) i dolara (Waluta globalna) od polskiego złotego (waluta lokalna) i wenezuelskiego boliwara (waluta lokalna) oraz określić wpływ siły waluty na zdolności do zadłużania się to nie powinien grać eksperta od MMT. Powinien za to wrócić do biegania w koszulce z Marksem i strajkowania z anarchistami bo to akurat mu dobrze wychodziło
Odpisz
13 kwietnia, 10:24
@Nerius: Szwecka zielona lewica jest w eojuszu z razem w Parlamencie europejskim
Odpisz
12 kwietnia, 20:15
Razem to dokładnie to samo co NL, tylko nie sprzedało swoich wartości za kilka stołków. Wybór oczywisty.
Wybieram Rastamysz
Odpisz