Ktoś jeszcze w ogóle słucha radia?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Robi wrażenie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Damy radę
Są wskazówki
Chłodno to na pewno nie jest
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 kwietnia, 21:59
Słuchałem przez długi czas
Ale potem się zepsuło więc nie słucham :/
Odpisz
16 kwietnia, 20:04
Tak, a najbardziej lubię jeździć po każdej stacji jaką mam. Kocham trafiać na tą, gdzie jest msza święta. ( to żart)
Odpisz
16 kwietnia, 02:21
Ja bym słuchała gdyby nie puszczali w kółko 5 piosenek popularnych 30 lat temu
Odpisz
15 kwietnia, 15:59
Oh really my mind, oh yeah , RMF FM 🎶
Odpisz
14 kwietnia, 19:44
*jest dziewiąta, tu program pierwszy Polskiego radia*
Odpisz
15 kwietnia, 07:43
@PanSzwajcar: Tu Polskie radio, słuchacie państwo audycji lato z radiem
Odpisz
14 kwietnia, 19:11
w robocie jestem zmuszony słuchać radia zet
więc technicznie rel
Odpisz
14 kwietnia, 23:38
@Pingas99: lepsza zetka niż eska w moim mniemaniu
Odpisz
15 kwietnia, 01:43
@Katrina2712: Swego czasu uwielbiałem słuchać Eskę Wrocław ze względu na popołudniowych prowadzących.
Niestety z czasem zaczęli ich ograniczać, a w zamian pojawiło się więcej reklam, więc odpuściłem sobie
Odpisz
14 kwietnia, 23:10
Ojciec słucha radia 24 (jakoś tak), tam redaktorzy są lewaccy, zwłaszcza ta pinda co w soboty jest
Odpisz
14 kwietnia, 20:39
Do tytułu: tak, jak wjeżdżam autem do Polski to zawsze włączam radio i słucham wiadomości po polsku
Odpisz
14 kwietnia, 20:02
Ja słucham. ale nie Zet bo zbyt nową muzykę grają
Odpisz