Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Równi i równiejsi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 kwietnia, 22:13
Mój ulubiony
Odpisz
20 kwietnia, 08:51
@Rysiek_Kordelas: Z jakiej to jest gry?
Odpisz
20 kwietnia, 09:28
@Dominator4021: " Tyranny" z 2016
Odpisz
Edytowano - 20 kwietnia, 12:34
@Rysiek_Kordelas: Dziękuję bardzo.
Tytuł osiągnięcia kojarzy mi się z "To jest Harran" z Dying Light.
Odpisz
19 kwietnia, 22:01
Tymczasem cs2 w którym jest jedno osiągnięcie za odpalenie gry i Minecraft w którym są osiągnięcia za wszystko
Odpisz
16 kwietnia, 14:40
Ewentualnie jeszcze
- trudne osiągnięcie multiplayer, które wymaga nie tylko byś ty grał bezbłędnie ale też druga osoba/całą drużyna
- dosłowne rng które się odblokowują w listen momencie gry (150 godzin mi takie zajęło w cookie clickerze)
- zbierz znajdzkj ale niektóre możesz niechcący pominąć więc musisz zaczynać grę od nowa
- osiągnięcia które można pominąć a wymagają jakiejś specyficznej rzeczy
- użyj obskurnej mechaniki której nie użyłeś ani razu podczas normalnej rozgrywki 10000 razy
- uruchom grę 100 razy
- graj w grę na 5 godzin przez 40
- przejdź grę bez umierania ale gra jest niedopracowana i możesz zdechnąć od podmuchu wiatru
- to jedno osiągnięcie dlc dla którego musisz je kupić by znowu mieć 100% osiągnięć
Najgorsze jest to że żadnego stąd nie zmyśliłem i większość nawet zdobyłem...
Odpisz
16 kwietnia, 14:42
@CupOfWater: - to jedno osiągnięcie dlc dla którego musisz je kupić by znowu mieć 100% osiągnięć
Mi tak platyna z Shaterline zniknęła
I to dwa razy i nawet nie chce mi się wracać do gry
Odpisz
16 kwietnia, 14:43
@SoundART: mi tak w ostatnim czasie zniknęły trzy platyny, z czego jedna gra gdzie mi zniknęło nawet nie zapowiedziała tego Dlc 😭
Odpisz
16 kwietnia, 14:57
@CupOfWater: F
Dlatego przeważnie się nie bawie w platynowanie
Bo na steamie zawsze to wyglada mniej więcej tak
Odpisz
18 kwietnia, 20:46
@CupOfWater: te z osiągnięciami multiplayer to wgl albo oddzielna lista powinna być albo gdy twórcy widzą że na serwerach nikt nie gra to powinni usunąć osiągnięcia multiplayer
Np gram aktualnie w home front 2011 na ps3 i jest z 15 osiągnięć na multiplayer i jak niby miałbym to zrobić ?
dlatego imo wg mnie zamiast kombinować to przejść na singleplayer ile tylko się da i sobie samemu zaliczyć że na 100% się przeszło
Odpisz
18 kwietnia, 16:35
Brakuje osiągnięcia "ukończ wszystkie pozostałe osiągnięcia "
Odpisz
18 kwietnia, 11:07
Najgorzej jak zrobisz 100% achievementów, potem wychodzi jakieś dlc z dupy i musisz je kupić żeby znowu wbić 100%. Chodzi mi głównie o steama, bo Sony to chociaż ogarneło i achievementy z dlc są w oddzielnej liście, nie potrzebnej do platyny.
Odpisz
17 kwietnia, 16:15
To pie....one „Mein Leiben“ w Wolfensteinie II
Odpisz
17 kwietnia, 16:11
W jednej niszowej gierce o Van Hellsingu są osiągnięcia za zabicie kury mieczem (głównie używa się broni palnej w tej grze) i za wybicie ich wszystkich w lokacji bez wrogów (mam obydwie, były utajnionymi osiągnięciami)
Odpisz
17 kwietnia, 13:12
I jeszcze pierdylion osiagniec typu "ukoncz misję x"
Odpisz
17 kwietnia, 15:38
@Wonsz_Szmija: Albo "zabij ileś wrogów" lub "zgiń ileś razy".
Odpisz
17 kwietnia, 13:15
mem typu jak jest tak to źle a jak inaczej to źle
Odpisz
16 kwietnia, 15:36
Albo jak osiągnięcie to gówno typu "ukończ X rozdział"
Half-Life 2 to fajnie zrobił, bo zamiast nudnej cyferki jest faktycznie coś, co trzeba zrobić w grze by przejść dalej, np. zestrzel kanonierkę lub ucieknij z Ravenholm
Odpisz
16 kwietnia, 15:38
@Xelven: jedtne głupie osiągnięcie to z tym krasnalem
Reszta jest fajna nawet te loga lamby chciałem szukać a mam alergie na takie znajdzki
Odpisz
17 kwietnia, 08:16
@SoundART: zgaduje że przez ammo i apteczki
Odpisz
17 kwietnia, 08:24
@ROMAROX: nie
Po prostu nie lubie zbierać znajdziek który nic nie robią
Znajdzki z jakąś amunicją już mają dla mnie sens
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia, 09:59
@SoundART: o to mi chodziło
Poza tym lubie znajdźki jak są w rozsądnej ilości
Odpisz
16 kwietnia, 15:19
wymyśl jakiś lepszy system
Odpisz
16 kwietnia, 15:21
@BlackMorbius61: Czej, mam pomysł:
Osiągnięcie 1. – Skręć blanta i go zapał.
Osiągnięcie 2. – Zabij swoją matkę.
Mz epicki pomysł
Odpisz
16 kwietnia, 15:36
@BlackMorbius61: nie dodawać osiągnięć
Odpisz
16 kwietnia, 15:57
@SoundART: "Fear & Hunger", gdyby Miro nie spierdzielił (jest jedno osiągnięcie, którego nie da się legitnie zdobyć)
Odpisz
16 kwietnia, 14:43
Graczyki już naprawdę nie wiedzą czego sami chcą smh
Odpisz
16 kwietnia, 15:17
@Konto_nieusuniete: Typowi skończył się materiał na bait
Odpisz
16 kwietnia, 15:18
@rumcajschr: Osiągnięcia są proste źle, osiągnięcia są skomplikowane źle, osiągnięcia są łatwe źle i osiągnięcia są trudne źle, a jak nie ma osiągnięć to jeszcze gorzej
Odpisz
16 kwietnia, 15:20
@Konto_nieusuniete: Nie przeczytałem tego xdddd
Odpisz
16 kwietnia, 15:27
@rumcajschr: No oczywiście, że nie przeczytałeś. Nawet nie masz przeciwstawnych kciuków, a chciałbyś czytać
Odpisz
16 kwietnia, 15:56
@Konto_nieusuniete: Tego też nie lololol
Odpisz
16 kwietnia, 14:41
Bzdura zwykle osiągnięcie za ukoncznie gry jest gdzieś 10 procent
Odpisz
16 kwietnia, 14:48
@SoundART: A za samouczek/pierwsze zadanie (zaczyna się razem z grą) około 60%
Odpisz
16 kwietnia, 15:07
@SoundART: powiedziałbym, że realistycznie samouczek miałby jakieś 50%. Widywałem osiągnięcia za uruchomienie gry, które miało ok. 70%.
Odpisz
16 kwietnia, 15:09
@elementiro: wgl zawsze mnie zastanawiało jak steam to liczy
bo normalnie osiągnięcia z gry ci się nie wliczają do profilu póki nie dostaniesz chociaż jednego
Bo tak jak uwierzę że 20% osób które kupiło grę nigdy nie przeszło tutoriala tak dziwnie jakby 20% osób kupiło grę, odpaliło ją, nie przeszło nawet przez tutorial i ją rzuciło na zawsze
Odpisz
16 kwietnia, 15:16
@CupOfWater: jak gra się wywala na starcie to pewnie Steam widzi jako "zaczętą" i wlicza Cię do statystyk, ale Ty nawet nie zdobędziesz aczika za uruchomienie. Ewentualnie gra jest na tyle zabugowana, że nie wysyła prawidłowo informacji do API Steama. "Opowieści z Nyanii" wiem, że miały to skopane i niektóre osiągnięcia pojawiały mi się zaliczone w menu gry, ale na steamie miałem jako nie zdobyte.
Odpisz