Okręgowy związek napi...alania sznyt miałem taką grupkę z kolegami do spotkań rowerowych na piaszczystych drogach w parkach miejskich i robienia driftów rowerem uprzykrzając tym samym życie innym przechodniom esz esz
U nas to było tak, że na początku spotykaliśmy się tylko grając w taką jedną grę co się nazywała "Ninja Storm", więc założyciel chatu nazwał go "Rada Mistrzostw Świata w Ninja Storma". Potem my przeszliśmy na robienie innych rzeczy i wtedy się zmieniło na "Rada Najwyższa Dobrej Zabawy".
"Zjednoczony Związek Republik Socjalistyczno-Zabrzańskich aka pijane banany"
"O Jezu, o Boże, O K...A"
"Sobie życie"
"Pomelo of destruction"
"Środa próba"
Komentarze
Odśwież21 kwietnia, 02:08
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy. XDDD
Odpisz
17 kwietnia, 21:40
Okręgowy związek napi...alania sznyt miałem taką grupkę z kolegami do spotkań rowerowych na piaszczystych drogach w parkach miejskich i robienia driftów rowerem uprzykrzając tym samym życie innym przechodniom esz esz
Odpisz
17 kwietnia, 21:02
U nas to było tak, że na początku spotykaliśmy się tylko grając w taką jedną grę co się nazywała "Ninja Storm", więc założyciel chatu nazwał go "Rada Mistrzostw Świata w Ninja Storma". Potem my przeszliśmy na robienie innych rzeczy i wtedy się zmieniło na "Rada Najwyższa Dobrej Zabawy".
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia, 18:33
Proponuję "Stypendyści Instytutu Danych Z Dupy"
Odpisz
17 kwietnia, 16:59
Ale heca, trollolo
Odpisz
17 kwietnia, 16:23
Kac, Odludki
Odpisz
17 kwietnia, 16:12
Do dzisiaj pamiętam jak dla żartu zaproponowałem by nazwać grupę klasową „Pi..osklejce“ i tak zostało przez całe liceum
Odpisz
17 kwietnia, 15:26
Biały Przywilej, Biali Mur*yni Europy.
Odpisz
17 kwietnia, 15:05
"Obóz pracy"
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia, 15:01
"Zjednoczony Związek Republik Socjalistyczno-Zabrzańskich aka pijane banany"
"O Jezu, o Boże, O K...A"
"Sobie życie"
"Pomelo of destruction"
"Środa próba"
Odpisz
17 kwietnia, 14:28
Leniwe kluchy
Kierunek frajerów
Liga nieużytecznych dziwaków
Różne są ale rel
Odpisz
17 kwietnia, 13:21
Afganistan
Bawaria
Tel Aviv
Odpisz
17 kwietnia, 12:17
Drużyna Achtimela
Odpisz
17 kwietnia, 12:09
Brudasy
Odpisz
17 kwietnia, 12:02
Święta Czwórca
Ale to moja pani od geografii wymyśliła
Odpisz