@SoundART: jak namówić ludzi na przejście na Linuxa?
Ludzie używają windowsa bo myślą że inny system to sobie nie poradzą i ilekroć próbuje przekonać kogoś do Linuxa to robi te same fikołki logiczne mowiąc argumenty aktualne w 2015.
Myślę że ludzie nie są gotowi na te rewolucyjna zmianę
@JaJestemZWami: Bo ludzie są przyzwyczajeni do Windowsa, przecież od 30 lat jest numerem jeden na kompach. Linux nie jest taki znowu popularny przez niską moc marketingową oraz raczej nie przypadnie do gustu codziennego zjadacza chleba przez to że trzeba pokombinować żeby go zainstalować, a także zapamiętać formułki do terminala, który jest wymagany do wielu akcji.
Komentarze
Odśwież26 kwietnia, 14:22
Na pocieszenie W12 zapowiada się gorzej
Odpisz
26 kwietnia, 15:15
@SoundART: czy mają Panowie alternatywę?
Odpisz
26 kwietnia, 15:16
@JaJestemZWami: linux i mac
Odpisz
26 kwietnia, 15:31
@SoundART: jak namówić ludzi na przejście na Linuxa?
Ludzie używają windowsa bo myślą że inny system to sobie nie poradzą i ilekroć próbuje przekonać kogoś do Linuxa to robi te same fikołki logiczne mowiąc argumenty aktualne w 2015.
Myślę że ludzie nie są gotowi na te rewolucyjna zmianę
Odpisz
26 kwietnia, 15:49
@JaJestemZWami: nie będą mieć wyboru
Odpisz
26 kwietnia, 18:21
@SoundART: nie będą
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia, 00:14
@JaJestemZWami: Bo ludzie są przyzwyczajeni do Windowsa, przecież od 30 lat jest numerem jeden na kompach. Linux nie jest taki znowu popularny przez niską moc marketingową oraz raczej nie przypadnie do gustu codziennego zjadacza chleba przez to że trzeba pokombinować żeby go zainstalować, a także zapamiętać formułki do terminala, który jest wymagany do wielu akcji.
Odpisz
27 kwietnia, 01:55
@JaJestemZWami: nie dlatego. Raczej stawiałbym na to że ludzie używają Windowsa bo większość biur go używa, a przynajmniej w Polsce.
Odpisz
27 kwietnia, 13:44
@Papasmerf44: już dawno nieaktualne i nie trzeba kombinować. Typowe gadanie windowsiarza
Odpisz
27 kwietnia, 13:45
@werenspawel: złe distro miałeś
Odpisz
27 kwietnia, 14:32
@JaJestemZWami: W Januszeksach i tak króluje Windows.
Odpisz
3 maja, 14:24
@SoundART: minimalne wymagania windows 11 mają wzrosnąć do 16gb ram
Odpisz
3 maja, 14:37
@JaJestemZWami: heh
Mam tyle
Ale dalej nie chce mi się wracać do Windowsa
Mint mi siada
Odpisz
27 kwietnia, 00:07
Odpisz
28 kwietnia, 12:47
@Papasmerf44: spoko rozdzielczosc
Odpisz
28 kwietnia, 13:26
@Losowememy: Bardzo wysoka. :)
Odpisz
28 kwietnia, 16:09
@Papasmerf44: :)))
Odpisz
26 kwietnia, 18:28
Zdjęcie ekranu, tsaaaaaa...
Odpisz
27 kwietnia, 09:07
@Dark_Dante: nie chciało mi sie robić zrzutu ekranu i bawić się w znajdowanie go
Odpisz