Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SoundART

26 kwietnia, 14:22

Na pocieszenie W12 zapowiada się gorzej

Avatar JaJestemZWami

26 kwietnia, 15:15

@SoundART: czy mają Panowie alternatywę?

Avatar SoundART

26 kwietnia, 15:16

@JaJestemZWami: linux i mac

Avatar JaJestemZWami

26 kwietnia, 15:31

@SoundART: jak namówić ludzi na przejście na Linuxa?

Ludzie używają windowsa bo myślą że inny system to sobie nie poradzą i ilekroć próbuje przekonać kogoś do Linuxa to robi te same fikołki logiczne mowiąc argumenty aktualne w 2015.

Myślę że ludzie nie są gotowi na te rewolucyjna zmianę

Avatar SoundART

26 kwietnia, 15:49

@JaJestemZWami: nie będą mieć wyboru

Avatar Losowememy

26 kwietnia, 18:21

@SoundART: nie będą

Avatar Papasmerf44

Edytowano - 27 kwietnia, 00:14

@JaJestemZWami: Bo ludzie są przyzwyczajeni do Windowsa, przecież od 30 lat jest numerem jeden na kompach. Linux nie jest taki znowu popularny przez niską moc marketingową oraz raczej nie przypadnie do gustu codziennego zjadacza chleba przez to że trzeba pokombinować żeby go zainstalować, a także zapamiętać formułki do terminala, który jest wymagany do wielu akcji.

Avatar werenspawel

27 kwietnia, 01:55

@JaJestemZWami: nie dlatego. Raczej stawiałbym na to że ludzie używają Windowsa bo większość biur go używa, a przynajmniej w Polsce.

Avatar JaJestemZWami

27 kwietnia, 13:44

@Papasmerf44: już dawno nieaktualne i nie trzeba kombinować. Typowe gadanie windowsiarza

Avatar JaJestemZWami

27 kwietnia, 13:45

@werenspawel: złe distro miałeś

Avatar werenspawel

27 kwietnia, 14:32

@JaJestemZWami: W Januszeksach i tak króluje Windows.

Avatar JaJestemZWami

3 maja, 14:24

@SoundART: minimalne wymagania windows 11 mają wzrosnąć do 16gb ram

Avatar SoundART

3 maja, 14:37

@JaJestemZWami: heh
Mam tyle
Ale dalej nie chce mi się wracać do Windowsa
Mint mi siada

Avatar Papasmerf44

27 kwietnia, 00:07

Avatar Losowememy

28 kwietnia, 12:47

@Papasmerf44: spoko rozdzielczosc

Avatar Papasmerf44

28 kwietnia, 13:26

@Losowememy: Bardzo wysoka. :)

Avatar Losowememy

28 kwietnia, 16:09

@Papasmerf44: :)))

Avatar Dark_Dante

26 kwietnia, 18:28

Zdjęcie ekranu, tsaaaaaa...

Avatar Losowememy

27 kwietnia, 09:07

@Dark_Dante: nie chciało mi sie robić zrzutu ekranu i bawić się w znajdowanie go

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Losowememy
Dodane przez: Losowememy

Przerwa na herbatkę

Rel

Totalnie

Pilne

Płać pan

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka