Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ostry ten sędzia
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Przypałowo
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Chciał tylko pomóc
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 kwietnia, 11:38
Boje się
Odpisz
27 kwietnia, 03:18
Grunt to odpowiednia motywacja.
Odpisz
25 kwietnia, 19:39
Strzelaj 🗿
Odpisz
25 kwietnia, 20:07
@CupOfWater: oki
*Strzela w Worka*
Odpisz
25 kwietnia, 20:08
@SoundART: bober dał mi taki piękny prezent urodzinowy a ja nawet urodzin nie mam
Odpisz
25 kwietnia, 20:09
@CupOfWater: *wkrzesza*
Odpisz
25 kwietnia, 20:09
@SoundART: teraz ja cię postrzele
Odpisz
25 kwietnia, 20:10
@CupOfWater: i tak nie trafisz
Odpisz
26 kwietnia, 14:47
@CupOfWater: o ty ciulu
Odpisz
26 kwietnia, 11:09
No dobrze, dobrze, postaram się
Odpisz
26 kwietnia, 12:06
@Moai2: good
Odpisz
26 kwietnia, 03:37
Czasem najlepiej zmienić środowisko, serio.
Ja przez ostatnie lata zmagałem się z depresją, bo mimo najszczerszych chęci przez blisko dekadę nie potrafiłem znaleźć sobie kobiety. Teraz od kilku miesięcy mieszkam w Tokio laski same do mnie zagadują, ostatnio w szkole dosiadły się nawet 2 laski z Tajwanu wyglądające jak gwiazdy K-POP, a do tego spotykam się z byłą japońską modelką (choć to akurat mocno zawiły temat)
Odpisz
26 kwietnia, 08:18
@Szrek3: Brzmi jak pastolektor
Odpisz
26 kwietnia, 09:18
@Jadeja: Dlatego nawet nie próbuję streszczać tej relacji z ex modelką, bo ta historia jest tak nieprawdopodobna, że już chyba Gwiezdne Wojny są bardziej prawdopodobne
Odpisz
26 kwietnia, 09:20
@Szrek3: Zależy która część xD
Nie no ale wiadomo o co chodzi
Odpisz
26 kwietnia, 10:05
@Jadeja: Starczy powiedzieć, że laskę poznałem pół roku temu jak byłem tu na wakacjach. Po spotkaniu się rozeszliśmy każdy w swoją stronę, a jakiś czas później spotkaliśmy się przypadkowo na stacji kolejowej! W Tokio, w mieście mającym 40 mln ludzi!
Niestety później musiałem wrócić do Polski. W Polsce załatwiłem sobie wizę i wróciłem do Tokio blisko 3 miesiące później i ją odnalazłem.
No to to jest jakieś 2% tej historii.
Odpisz
26 kwietnia, 10:13
@Szrek3: a jaką sobie znalazłeś robotę w tym kraju jeśli można wiedzieć, zawsze znalezienie pracy za granicą wydawało mi się czymś trudnym ale patrząc na twoją historię to pewnie jakoś ci się udało
Odpisz
26 kwietnia, 10:18
@a123321: Właściwie to jeszcze nie znalazłem sobie roboty. Aktualnie uczę się języka, bo bez tego to ciężko coś znaleźć, a szkołę mam od Pn do Pt, więc to też nie ułatwia
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia, 10:20
@Szrek3: a, to powodzenia w szkole i sorry że tak wypytuje ale to ciekawa sprawa, jak sobie sfinansowałeś tam naukę i czego się uczysz
Dobra, już zczaiłem że języka
Odpisz
25 kwietnia, 20:51
Będzie ciężko czasami
Odpisz
26 kwietnia, 09:59
@Oliwier256: dasz rade Oli
Wierzę w to
Odpisz
25 kwietnia, 19:32
Kochaniutki
Mnie jest wystarczająco do kochania dla wielu osób
Odpisz