Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Anonek_2

27 kwietnia, 11:38

Boje się

Avatar werenspawel

27 kwietnia, 03:18

Grunt to odpowiednia motywacja.

Avatar CupOfWater

25 kwietnia, 19:39

Strzelaj 🗿

Avatar SoundART

25 kwietnia, 20:07

@CupOfWater: oki
*Strzela w Worka*

Avatar CupOfWater

25 kwietnia, 20:08

@SoundART: bober dał mi taki piękny prezent urodzinowy a ja nawet urodzin nie mam

Avatar SoundART

25 kwietnia, 20:09

@CupOfWater: *wkrzesza*

Avatar CupOfWater

25 kwietnia, 20:09

@SoundART: teraz ja cię postrzele

Avatar SoundART

25 kwietnia, 20:10

@CupOfWater: i tak nie trafisz

Avatar malinowy_kot

26 kwietnia, 14:47

@CupOfWater: o ty ciulu

Avatar Moai2

26 kwietnia, 11:09

No dobrze, dobrze, postaram się

Avatar SoundART

26 kwietnia, 12:06

@Moai2: good

Avatar Szrek3

26 kwietnia, 03:37

Czasem najlepiej zmienić środowisko, serio.

Ja przez ostatnie lata zmagałem się z depresją, bo mimo najszczerszych chęci przez blisko dekadę nie potrafiłem znaleźć sobie kobiety. Teraz od kilku miesięcy mieszkam w Tokio laski same do mnie zagadują, ostatnio w szkole dosiadły się nawet 2 laski z Tajwanu wyglądające jak gwiazdy K-POP, a do tego spotykam się z byłą japońską modelką (choć to akurat mocno zawiły temat)

Avatar Jadeja

26 kwietnia, 08:18

@Szrek3: Brzmi jak pastolektor

Avatar Szrek3

26 kwietnia, 09:18

@Jadeja: Dlatego nawet nie próbuję streszczać tej relacji z ex modelką, bo ta historia jest tak nieprawdopodobna, że już chyba Gwiezdne Wojny są bardziej prawdopodobne

Avatar Jadeja

26 kwietnia, 09:20

@Szrek3: Zależy która część xD

Nie no ale wiadomo o co chodzi

Avatar Szrek3

26 kwietnia, 10:05

@Jadeja: Starczy powiedzieć, że laskę poznałem pół roku temu jak byłem tu na wakacjach. Po spotkaniu się rozeszliśmy każdy w swoją stronę, a jakiś czas później spotkaliśmy się przypadkowo na stacji kolejowej! W Tokio, w mieście mającym 40 mln ludzi!

Niestety później musiałem wrócić do Polski. W Polsce załatwiłem sobie wizę i wróciłem do Tokio blisko 3 miesiące później i ją odnalazłem.

No to to jest jakieś 2% tej historii.

Avatar a123321

26 kwietnia, 10:13

@Szrek3: a jaką sobie znalazłeś robotę w tym kraju jeśli można wiedzieć, zawsze znalezienie pracy za granicą wydawało mi się czymś trudnym ale patrząc na twoją historię to pewnie jakoś ci się udało

Avatar Szrek3

26 kwietnia, 10:18

@a123321: Właściwie to jeszcze nie znalazłem sobie roboty. Aktualnie uczę się języka, bo bez tego to ciężko coś znaleźć, a szkołę mam od Pn do Pt, więc to też nie ułatwia

Avatar a123321

Edytowano - 26 kwietnia, 10:20

@Szrek3: a, to powodzenia w szkole i sorry że tak wypytuje ale to ciekawa sprawa, jak sobie sfinansowałeś tam naukę i czego się uczysz

Dobra, już zczaiłem że języka

Avatar Oliwier256

25 kwietnia, 20:51

Będzie ciężko czasami

Avatar SoundART

26 kwietnia, 09:59

@Oliwier256: dasz rade Oli
Wierzę w to

Avatar jakub17

25 kwietnia, 19:32

Kochaniutki

Mnie jest wystarczająco do kochania dla wielu osób

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar SoundART
Dodane przez: SoundART

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ostry ten sędzia

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Przypałowo

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Chciał tylko pomóc

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka