Dogadujemy się jak rówieśnicy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jakby trochę nie fair
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Nigdy na to nie wpadną
Dobrze czasem się oderwać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 kwietnia, 21:47
tak było, jeden miał przezwisko Trabant
Odpisz
1 maja, 21:16
@BUMPYSIA: Ciekaw jestem jak na nie zasłużył
Odpisz
2 maja, 11:39
@reedy7: za krótko z nim pracowałem, ale dodatkowo rzucę ciekawostkę, że w ekipie miałem kolesia, który wyglądał i brzmiał prawie identycznie jak Boczek z kiepskich i miał przezwisko Reksiu, no i był koleś z przewiskiem Klakson i jeszcze jeden miał Flak
także oryginalnie, ja też miałem i nadal mam oryginalne nazwisko, że nie potrzebuję przezwiska i rzadko kiedy dostaję
Odpisz
29 kwietnia, 07:00
Odpisz
28 kwietnia, 23:40
Momentami lepiej się z takimi dogadywałem, niż w rówieśnikami na studiach.
Odpisz