@malinowy_kot: a w Seborach jadłaś kiedyś? tam są organizowane wszystkie imprezy z całego powiatu. i to jest tradycja że najpierw się daje jakieś mało popularne przystawki i idzie makaron, a zaraz za nim rosół. tzn tak było kiedyś jeszcze na mojej komunii, teraz robią już wszystko razem
@Klopson: Ni, mimo że mam tam około 30 km... Przynajmniej nie kojarzę bym była tam.
Ostatnio byłam niedaleko Gąsewa Poduchownego w jakimś lokalu, ale normalnie podawali
Komentarze
Odśwież29 kwietnia, 06:59
Uh... mniam..?
Odpisz
28 kwietnia, 21:31
Musiał być dobry, skoro na sucho zjedli
Odpisz
28 kwietnia, 23:50
@malinowy_kot: ja tam zawsze tak robiłem. dlaczego zawsze i tak trzeba czekać te 5-10 minut na zupę?
Odpisz
29 kwietnia, 00:21
@Klopson: nie wiem, nie spotkałam się jeszcze z tym, aby rosół i makaron były podawane oddzielnie
Odpisz
29 kwietnia, 00:24
@malinowy_kot: a w Seborach jadłaś kiedyś? tam są organizowane wszystkie imprezy z całego powiatu. i to jest tradycja że najpierw się daje jakieś mało popularne przystawki i idzie makaron, a zaraz za nim rosół. tzn tak było kiedyś jeszcze na mojej komunii, teraz robią już wszystko razem
Odpisz
29 kwietnia, 00:30
@Klopson: Ni, mimo że mam tam około 30 km... Przynajmniej nie kojarzę bym była tam.
Ostatnio byłam niedaleko Gąsewa Poduchownego w jakimś lokalu, ale normalnie podawali
Odpisz
28 kwietnia, 17:11
może tacy głodni
Odpisz