starzy ludzie są oporni na nauke nowych rzeczy, trzeba tylko im pokazać je w odpowiedni, przystosowany do nich sposób. Wszystkiego da się nauczyć, nawet innych trzeba tylko znaleźć odpowiedni sposób i na nic nigdy nie jest za późno. Taka refleksja mnie naszła ;p
Komentarze
Odśwież29 kwietnia, 14:41
U mnie tak samo
starzy ludzie są oporni na nauke nowych rzeczy, trzeba tylko im pokazać je w odpowiedni, przystosowany do nich sposób. Wszystkiego da się nauczyć, nawet innych trzeba tylko znaleźć odpowiedni sposób i na nic nigdy nie jest za późno. Taka refleksja mnie naszła ;p
Odpisz