Może dostanę dużo " czerwonych" jednak się wypowiem. Na wstępie - szanuje zbiórkę i to ile zebrali. Jednak porównywać siedzenie przed kamerą w swoim mieszkaniu w wesołej atmosferze i jeszcze przyjmować gości do kogoś kto musiał spędzić całe życie na edukacji lekarskiej. Który zrobił pierwszą taką operację w Polsce, musiał ( i jego ekipa) cały czas być przytomni, nie mogli sobie pozwolić na chwilę wytchnienia, bo najmniejszy błąd mógł być krytyczny. To tak... bardzo średnio. Jeszcze raz - szanuje zbiórkę i to ile zebrali w dobrym celu , jednak bym do Ś.P Pana Zbigniewa Religi bym tego nie porównywał. A przynajmniej nie w takim stopniu :). Proszę pamiętać ,że to moje zdanie i można się nie zgadzać, pozdrawiam : ).
Komentarze
OdświeżEdytowano - 2 maja, 16:49
Może dostanę dużo " czerwonych" jednak się wypowiem. Na wstępie - szanuje zbiórkę i to ile zebrali. Jednak porównywać siedzenie przed kamerą w swoim mieszkaniu w wesołej atmosferze i jeszcze przyjmować gości do kogoś kto musiał spędzić całe życie na edukacji lekarskiej. Który zrobił pierwszą taką operację w Polsce, musiał ( i jego ekipa) cały czas być przytomni, nie mogli sobie pozwolić na chwilę wytchnienia, bo najmniejszy błąd mógł być krytyczny. To tak... bardzo średnio. Jeszcze raz - szanuje zbiórkę i to ile zebrali w dobrym celu , jednak bym do Ś.P Pana Zbigniewa Religi bym tego nie porównywał. A przynajmniej nie w takim stopniu :). Proszę pamiętać ,że to moje zdanie i można się nie zgadzać, pozdrawiam : ).
Odpisz
7 maja, 00:49
@N0mis: +1
Odpisz
2 maja, 14:40
Dokładnie z tym samym mi się to zdjęcie skojarzyło
Odpisz
2 maja, 10:56
Co ciekawe odmawiał politykom udziału.
Odpisz