W moim przypadku dawanie emotek, to już nałóg.. -.-
Ale tłumaczę sobie to tym, że przecież zawsze mogłabym palić, ćpać, ruch... się z kim popadnie, pić alko, być pefo albo zoo - filem, no albo być homo -.-
Więc dawanie emotek nie jest jakieś krzywdzące fest innych, może tylko takie "z..." se pomyślą czy coś i tyle
Komentarze
OdświeżEdytowano - 5 maja, 09:13
W moim przypadku dawanie emotek, to już nałóg.. -.-
Ale tłumaczę sobie to tym, że przecież zawsze mogłabym palić, ćpać, ruch... się z kim popadnie, pić alko, być pefo albo zoo - filem, no albo być homo -.-
Więc dawanie emotek nie jest jakieś krzywdzące fest innych, może tylko takie "z..." se pomyślą czy coś i tyle
Odpisz
4 maja, 21:16
Wygląda jak każda moja wiadomość
Nie znoszę emotek
Odpisz
4 maja, 22:19
@Traktor_is_back: Dokładnie.
Odpisz
4 maja, 20:04
Wygląda zajebi**e
Odpisz