U mnie w LO było zajebiście. Jak kolega powiedział, że poerdzieli i nie przychodzi na ustne to zadzwoniła do niego dyrektorka, że ma przyjść, albo sama po niego pojedzie.
Ostatecznie i tak dostał 30%, bo u nas z ustnej wszyscy zdawali
@Szrek3: imo +1 dla komisji, ustna to tylko niepotrzebny stres który nie jest atrakcyjny cv ani ogólnie umiejętnościowo, dlatego uczenie się dodatkowo na poprawkę to katorga
Komentarze
Odśwież12 maja, 15:00
U mnie w LO było zajebiście. Jak kolega powiedział, że poerdzieli i nie przychodzi na ustne to zadzwoniła do niego dyrektorka, że ma przyjść, albo sama po niego pojedzie.
Ostatecznie i tak dostał 30%, bo u nas z ustnej wszyscy zdawali
Odpisz
12 maja, 19:15
@Szrek3: imo +1 dla komisji, ustna to tylko niepotrzebny stres który nie jest atrakcyjny cv ani ogólnie umiejętnościowo, dlatego uczenie się dodatkowo na poprawkę to katorga
Odpisz