Możecie mówić głośniej, szanowni obcy ludzie?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Były nóżki, nie ma nóżek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 maja, 17:23
Ten jeden dialog NPCów co jest ciekawszy niż główny wątek
Odpisz
20 maja, 20:09
@AxonDeHudin: wiedźmin core
Odpisz
12 maja, 23:45
Ja się nie czaję, mówię - Mówcie głośniej bo też chcę posłuchać!
Odpisz
12 maja, 17:45
A osoba z którą jesteś przy stoliku gada tak głośno że nic nie słyszysz i nie możesz jej uciszyć bo się mogą zorientować że podsłuchujesz
Odpisz
12 maja, 18:53
@Katrina2712: możesz, ogólnie życie jest całkiem przyjemne jak się odmontuje hamulce społeczne
Odpisz
12 maja, 19:32
@Krzyniu: boję się że narobie sobie wrogów, a nie jestem bogata żeby wybrzydzać w znajomosciach
Odpisz
12 maja, 16:19
Mnie tam takie nie interesują
Odpisz