Możecie mówić głośniej, szanowni obcy ludzie?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ostry ten sędzia
Nie idź!
Frustrujące
Nigdy na to nie wpadną
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 maja, 17:23
Ten jeden dialog NPCów co jest ciekawszy niż główny wątek
Odpisz
20 maja, 20:09
@AxonDeHudin: wiedźmin core
Odpisz
12 maja, 23:45
Ja się nie czaję, mówię - Mówcie głośniej bo też chcę posłuchać!
Odpisz
12 maja, 17:45
A osoba z którą jesteś przy stoliku gada tak głośno że nic nie słyszysz i nie możesz jej uciszyć bo się mogą zorientować że podsłuchujesz
Odpisz
12 maja, 18:53
@Katrina2712: możesz, ogólnie życie jest całkiem przyjemne jak się odmontuje hamulce społeczne
Odpisz
12 maja, 19:32
@Krzyniu: boję się że narobie sobie wrogów, a nie jestem bogata żeby wybrzydzać w znajomosciach
Odpisz
12 maja, 16:19
Mnie tam takie nie interesują
Odpisz