Trolejbus jest jak dziecko z kuzynką, ale zachowało najlepsze cechy z obu stron
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Najwspanialszy spośród przedmiotów
TheFatRat, Copyright Free Music, Linkin Park...
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 maja, 21:16
Dosłownie trolejbus ma najgorsze cechy obu środków transportu, niska pojemność autobusu i spory koszt budowy (i uzależnienie od sieci) tramwaju. W czym są lepsze od autobusów? A jeśli już budujemy trakcję, to wyłóżmy tory i będziemy mieć milion razy większą przepustowość.
Nic dziwnego, że są reliktem przeszłości
Odpisz
15 maja, 22:03
@kabum957: ten użytkownik został opłacony przez chińskich producentów elektrobusów, nie wierzcie w ani jedno jego słowo
Odpisz
14 maja, 16:00
Konduktorki i konduktorzy pociągów:
Odpisz
13 maja, 18:31
Trolejbus jest fajny, ale sorry, jednak wolę tramwaje. Mają większą pojemność, są tanie w utrzymaniu i mogą jeździć po trawie (trawiaste tory my beloved <3), poza tym mogą omijać korki. Wada że zwalniają na rozjazdach i są drogie w budowie
Odpisz
Edytowano - 13 maja, 20:07
@Pan_Schaboszczak: Tymczasem Gamma 05, Beta 11 i górnośląskie Alfy: Większa pojemność, powiadasz?
Odpisz
14 maja, 08:55
@Traktor_is_back: Najdłuższy legalny autobus/trolejbus w Polsce ma 18m długości. Tramwaje spokojnie mogą sięgać i 25m a nawet więcej, najdłuższy w Polsce - PESA Krakowiak - ma 43m
Odpisz
14 maja, 10:45
@Pan_Schaboszczak: Np. Gamma 05 ma mniej niż 15 metrów długości
Odpisz
14 maja, 11:45
@Pan_Schaboszczak: Tak samo masz 12 metrowe trolejbusy. Tu chodzi o potencjał - trolejbus ma ograniczoną przepisami przepustowość, a Szybki tramwaj (np. w Krakowie czy Poznaniu) może mieć zbliżoną do metra
Odpisz
14 maja, 12:28
@Pan_Schaboszczak: Potencjał jest większy, jednak są wyjątki
Odpisz
13 maja, 21:03
Wiem coś z autopsji o seksie z kuzy....
Odpisz
13 maja, 20:40
Tytuł ciekawszy niż mem
Odpisz
Edytowano - 13 maja, 17:52
Ja używam wielu środków transportu. Jadę tym co mi akurat pasuje. Tramwaj, trolejbus, autobus, pociąg, prom, hulajnoga elektryczna, rower, na pieszo, kajak, ponton, pływanie wpław, narty, motorower, samochód. Chciałbym jeszcze tylko polatać do kompletu.
Odpisz
12 maja, 23:59
Ja jeżdżę metrem. Tak, jestem gigachadem
Odpisz
13 maja, 16:06
@KittyQueen: nie, jesteś warszawiakiem, to zasadnicza różnica
Odpisz
13 maja, 16:39
@Ignisus: Warszawiak starter pack:
Odpisz
13 maja, 20:56
@Ignisus: chłopie ja w Austrii mieszkam XD
Odpisz
13 maja, 20:57
@KittyQueen: jeszcze gorzej
Odpisz
13 maja, 22:02
@KittyQueen: A to ja przepraszam
Odpisz
13 maja, 22:14
@Ignisus: mi się podoba
Odpisz
13 maja, 22:20
@KittyQueen: co to za kraj, gdzie na konia mówi się fe
Odpisz
15 maja, 21:30
@Ignisus: No bo koń trochę śmierdzi, nie?
Odpisz
15 maja, 22:41
@rumcajschr: a koń to das Pferd
Odpisz
12 maja, 21:25
Trolejbus to Gamma 05 bez szyn
Odpisz
12 maja, 21:18
jako potężny tramwajarz i trolejbusiarz stwierdzam, że należy odebrać wszystkie organy wewnętrzne następującym użytkownikom: Kolo_killer, Klopson, ptasznik5 (lista może się powiększyć)
Odpisz
12 maja, 19:00
trolejbus jest jak... co?
Odpisz
12 maja, 19:19
@Jakis_Uzytkownik: jest jak autobus hybrydowy mogący się ładować jak tramwaje
Odpisz
12 maja, 19:20
@Jakis_Uzytkownik: jest jak tramwaj któremu wczepiłeś droższe koła zamiast szyn które musisz wymieniać co 2 miesiące
Odpisz
12 maja, 19:24
@Kolo_killer: @Klopson
od razu lepiej, dzięki
Odpisz
12 maja, 20:39
@Klopson: masz rację, ale chociaż nie trzeba wydawać aż tyle pieniędzy na paliwo jak do autobusów
Odpisz
12 maja, 20:43
@MasloPolskie: nadal sądzę że to tak jakby doczepić do rolek koła rowerowe
Odpisz
12 maja, 20:52
@Klopson: napisałem o tym w tytule mema
Odpisz
12 maja, 19:44
Tylko że autobusy są lepsze bo nie są zależne od tego gdzie dany kabel prowadzi
Odpisz
12 maja, 20:37
@ptasznik5: trolejbusy mają w większości akumulatory dodatkowe lub silniki spalinowe, żeby nie były tylko uzależnione od sieci, więc argument odbity
Odpisz
12 maja, 19:19
Dosłownie istnieje metro
Odpisz
12 maja, 19:21
@Kolo_killer: imagine metro w gdyni
Odpisz
12 maja, 20:26
@Klopson: metro powinno być na całe trójmiasto a nie gdynię samą
Odpisz
12 maja, 20:27
@Kolo_killer: to by było trudne ze względu na uwarunkowania geologiczne. poza tym miasto się broni że ma SKM-kę
Odpisz
12 maja, 19:00
Czytam ten tytuł już 6 raz i wciąż mnie zastanawia to porównanie
Odpisz