Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bycie na zero to nieosiągalny luksus
Co za przypadek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nieuczciwa ocena
Nie po oczach
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 maja, 05:21
Niech zgadnę, na zewnątrz jesteś ubrany stosownie do temperatury, a w domu podarta koszulka i wy.....ziane spodenki.
Odpisz
16 maja, 02:44
Akurat w nocy to spoko temperatura. Łatwiej zasnąć.
Odpisz
15 maja, 21:27
Bo w pomieszczeniu przebywasz więcej czasu niż na dworze i co innego wyjść na dwór na taką temperaturę na jakiś czas, kiedy możesz ogrzać się w domu, a co innego, gdy w domu tyle jest. No i na dworze też zależy, czy siedzisz w cieniu czy w słońcu.
Odpisz
15 maja, 19:18
Proste: na zewnątrz się poruszasz i wysiłek fizyczny rozgrzewa. W domu siedzisz na D i przez to marzniesz.
Odpisz