Pastafarianie mieli rację
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bycie na zero to nieosiągalny luksus
Przypałowo
Nigdy na to nie wpadną
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Chciał tylko pomóc
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 maja, 22:49
Z tego co pamiętam to trochę ponad 7-miu tysięcy.
Odpisz
15 maja, 23:22
Większość odłamów chrześcijaństwa jest zgodna, że wystarczy wierzyć w Jezusa niezależnie od odłamu
A inne, że nie musisz wierzyć w Boga, jeżeli jesteś po prostu otwarty na możliwość jego istnienia i jesteś dobrym człowiekiem
I też myślę, że tak to będzie wyglądać
- o kurde Bóg, to ty istniejesz?
- no jak widzisz jednak tak
- kurde, ale ja w ciebie nie wierzyłem za życia
- a no zdarza się, a teraz chodź rodzina na ciebie czeka
Odpisz
16 maja, 01:37
@Myszkapl: Nie pasuje do chrześcijańskiego boga, sadysty sociopaty
Odpisz
16 maja, 01:53
@Myszkapl: Kiedyś jak pod jakimś postem wyraziłem podobne poglądy do twoich to tak mnie ludzie w komentarzach zjedli, że jestem bezbożnikiem i powinienem się nawrócić 😅
Ja osobiście jakoś do 22 r.ż. byłem pobożny, a nawet przez połowę tego czasu ministrant, lektor i pełne zaangażowanie się w kościół. Później doszedłem do wniosku, że najważniejsze jest bycie dobrym człowiekiem, niezależnie od tego do którego Boga się modlisz i tak też działam.
Niestety znam zbyt wiele osób, które w kościele są pobożni i dla wielu są wzorowymi chrześcijanami, a prywatnie to źli ludzie.
Odpisz
16 maja, 15:53
@Szrek3: wyrazy współczucia
Ale i tak gratki bo zrozumiałeś przesłanie wiary chrześcijańskiej
Bo wbrew wielu Januszy i innych Grażyn z Facebooka iście do kościoła nie daje fi miejsca w niebie
Odpisz
16 maja, 19:14
@Szrek3: Nie wiem na kogo trafiłeś, ale to prawda, że nawet za takie łagodne podejście do sprawy można dostać hejt
Niektóre osoby wierzące będą to hejtować, bo "hur dur rozluźniasz zasady, jesteś grzesznikiem". A same nie przestrzegają dwóch głównych zasad chrześcijaństwa, czyli przykazania miłości i nie osądzania innych
Ale i niektórzy ateiści dostaną piany w ustach, bo "hur dur wszystkie religie chcą zabójstw, nie znasz zasad własnej religii". Bo są absolutnie zamknięci na możliwość istnienia Boga i sądzą, że bycie religijnym to choroba psychiczna
Ale jeśli widzisz, że ktoś od początku wychodzi z pozycji nienawiści, zamiast przynajmniej próby zrozumienia Cię, to nie ma co się przejmować takimi wiadomościami
Odpisz
16 maja, 15:50
Ja pie....e ale bzdura
Tego bawet redditowiec by nie powiedział
Odpisz
18 maja, 17:54
@SoundART: Masz rację. Reddiciarz palnąłby gorszą głupotę
Odpisz
18 maja, 22:23
@rumcajschr: To zależy odnsub Reddita
Bo sam r Atheism tak to taki Exchristians już ujdzie
Odpisz
18 maja, 22:25
@SoundART: Bober, ja cię błagam, przywiązuj uwagę do pisowni, bo ja czasem muszę się dłuższą chwilę zastanowić nad tym, co miałeś na myśli
Odpisz
19 maja, 08:35
@rumcajschr: eee
Ups
Ale serio z obu sub redditów, to R/Exchristians jest bardziej znośny od r/Atheism
I wiem że to raczej żaden wyczyn
Odpisz
Edytowano - 16 maja, 08:39
Trzeba było wybrać tę wyjątkową i dominującą na całym świecie.
Odpisz
16 maja, 05:20
Kiedy całe życie byłeś gorliwym katolikiem, testament spisałeś na rzecz kościoła pozbawiając rodziny spadku, a na koniec się okazuje, że prawdziwym Bogiem jest jakiś Uga Buga z Wysp Zielonego Pierdziszewa Górnego.
Odpisz
16 maja, 02:43
Właśnie dlatego trzymam się wiary a nie religii.
Odpisz
15 maja, 20:32
Piekło pastafarian to wulkan ze skisłym piwem i ze starymi striptizerkami z chorobami wenerycznymi
A i tak ciężko tam trafić
Odpisz