To prawda, byłem tym samolotem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Dobrze czasem się oderwać
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
A, okej
Ostateczna rozgrywka
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 maja, 21:48
Byo
Odpisz
15 maja, 15:47
Aż muszę wspomnieć o pięknej kulturze Japończyków w tego typu sytuacjach.
Otóż nawet, gdy właśnie tłum ludzi wysiadł z pociągu to i tak ustawiają się jeden za drugim przed ruchomymi schodami po lewej stronie, a jednocześnie prawą stronę zostawiają wolną dla tych co się śpieszą.
Naprawdę, przed takimi schodami, czy bramkami ustawiają się ludzie po kolei, a nie stoi tłum i nie wiadomo co i jak.
Odpisz
15 maja, 10:33
Latam często, kiedy tylko już mogę to zrobić to wstaję.
Dlaczego? Bo miejsce dla pasażera jest tak ograniczone, że chcę po prostu rozprostować nogi
Odpisz
15 maja, 10:25
Może ludzie chcą po prostu w końcu wyjść z tej pułapki na normalny teren?
Było mnóstwo wypadków z udziałem samolotu, nawet na pasie "startowym" (to już bardziej meta) i może w obawie przed uwięzieniem tak lecą do wyjścia?
Nie wiem, nigdy nawet blisko samolotu nie byłam (helikoptera też nie - tyle co jak se leciały), nie wiem co w głowach siedzi.
Odpisz