Tymczasem w japońskim studiu montażowym
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Nigdy na to nie wpadną
Nie znoszę kleszczy
To by wystarczyło
Jakby trochę nie fair
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 września 2014, 19:32
Leżę i nie wstaje :D
Odpisz
18 września 2014, 18:03
,,Cock,,
Odpisz
18 września 2014, 18:04
wyprzedziłeś mnie :(
Odpisz
18 września 2014, 18:31
@bylejakbylegdzie: ;|
Odpisz
18 września 2014, 18:10
Co to za anime?
Odpisz
18 września 2014, 18:15
@DoktorDiksior: Animowane.
Odpisz
18 września 2014, 19:37
@DoktorDiksior: Glasslip ^^
Odpisz
18 września 2014, 20:04
Myślałem że japońskie.
Odpisz
11 czerwca 2016, 23:53
hahaha karuzela śmiechu
Odpisz