Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Powodzenia
Ostry ten sędzia
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To spotyka zadziwiająco wielu ludzi, którzy nie są stamtąd
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 maja, 13:12
Wyślijcie to mikiemu powiedzcie że ode mnie
Odpisz
20 maja, 18:41
Hej, istnieje kawa Kopi Luwak (ziarna trawione i zbierane z odchodów pewnego ptaka), więc czemu nie whiskey z jedyneczki?
Odpisz
20 maja, 19:10
@Endev: cyweta to ssok, ni ptok.
Odpisz
20 maja, 22:17
@Endev: też pomyślałem o kopi luwak
Odpisz
23 maja, 23:20
@Endev: kopi luwak nie jest z odchodów ptaka tylko łaskuna, takiej cywety śmiesznej
Odpisz
24 maja, 10:12
@BlackMorbius61: Pomyliłem się, ale główna myśl nadal taka sama.
Odpisz
22 maja, 22:08
Kiedyś w lombardzie chciał ktoś sprzedać właśnie taki alkohol
Odpisz
20 maja, 20:01
Czy to stąd się wzięło określenie "sikacz"?
Odpisz
20 maja, 18:51
A tylko dlatego, że przed destylacją i tak w smaku podobne.
Odpisz