Ty admin, bo ja to cię nie rozumiem z dnia na dzień coraz bardziej. Jednego dnia wychwalasz tego badziewnego ej aja, a innego jesteś niby anty
Jak to jest?
@xXx_Goblun_xXx: Dział Zagraniczny miał kiedyś podcast, że mają komputery i dużo informacji w nich, ale trzeba błagać rząd o dostęp i gdy przeglądasz Internet, to na kark dyszy ci jakiś rządowy frajer
Komentarze
Odśwież23 maja, 23:04
no i gitara
Odpisz
21 maja, 19:49
Ty admin, bo ja to cię nie rozumiem z dnia na dzień coraz bardziej. Jednego dnia wychwalasz tego badziewnego ej aja, a innego jesteś niby anty
Jak to jest?
Odpisz
20 maja, 16:07
Jak ktoś dał radę w Korei Północnej skorzystać z komputera, a co dopiero AI?
Odpisz
21 maja, 14:09
@xXx_Goblun_xXx: Dział Zagraniczny miał kiedyś podcast, że mają komputery i dużo informacji w nich, ale trzeba błagać rząd o dostęp i gdy przeglądasz Internet, to na kark dyszy ci jakiś rządowy frajer
Odpisz
20 maja, 14:25
Czyli co?
Powiesili generatory filmików?
Odpisz
20 maja, 12:05
ale?? admin sam dodaje AI slop na główną xd
Odpisz
20 maja, 12:59
@CzerwonyPoniacz: powinniśmy założyć jejową zbiórkę na wyrobienie mu tamtejszego paszportu lub obywatelstwa
Odpisz
20 maja, 11:45
Trochę overkill, mogli by im tortury dać, w sensie brainrot piosenki na zapętleniu
Odpisz
20 maja, 10:03
O nooooooo la poliziaaaaaaa
Odpisz