memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
24 maja, 01:55
I wez k...e wyjmij .. albo cie zaj.... kopytani albo dzwig rozk...i na pierwiastki
Odpisz
28 maja, 16:05
@Wedkarz: 8 osób i dwie liny i bez problemu
22 maja, 15:51
Właściciel konia imieniem Juan ma już dość.
22 maja, 09:01
Mam nadzieje że nie samiec ...
22 maja, 11:23
@nudy345: Jakby to był samiec, to mógłby się wywindować.
21 maja, 22:23
Myślę że to AI, nikt normalny nie na razie oby tak konia.
21 maja, 22:52
@werenspawel: ai to twój komentarz napisało. Słyszał pan o czymś takim jak "składnia"?
Edytowano - 22 maja, 09:39
@Pan_Schaboszczak: chodziło mi o to że szkoda mi konia. I mam nadzieję że ten obrazek został wygenerowany. A mojej wypowiedzi nie wygenerowała sztuczna inteligencja tylko poprawiała autokorekta.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież24 maja, 01:55
I wez k...e wyjmij .. albo cie zaj.... kopytani albo dzwig rozk...i na pierwiastki
Odpisz
28 maja, 16:05
@Wedkarz: 8 osób i dwie liny i bez problemu
Odpisz
22 maja, 15:51
Właściciel konia imieniem Juan ma już dość.
Odpisz
22 maja, 09:01
Mam nadzieje że nie samiec ...
Odpisz
22 maja, 11:23
@nudy345: Jakby to był samiec, to mógłby się wywindować.
Odpisz
21 maja, 22:23
Myślę że to AI, nikt normalny nie na razie oby tak konia.
Odpisz
21 maja, 22:52
@werenspawel: ai to twój komentarz napisało. Słyszał pan o czymś takim jak "składnia"?
Odpisz
Edytowano - 22 maja, 09:39
@Pan_Schaboszczak: chodziło mi o to że szkoda mi konia. I mam nadzieję że ten obrazek został wygenerowany. A mojej wypowiedzi nie wygenerowała sztuczna inteligencja tylko poprawiała autokorekta.
Odpisz