No ogólnie stroje pielęgniarek są dość ładne teraz i wiele osób uważa je za taki znak, że jest się w szpitalu
A dużo osób fetyszuje bycie kimś kim inny mają się opiekować, np. pacjentem i wielu idzie dalej i używa tego do odgrywania ról
Jakieś 1.5 roku temu siostra odpaliła Snapchat po dłuższej przerwie. Już po chwili trafiła na jakiegoś Kaludiusza, który chciał od niej nagranie jak pierdzi albo chociaż zdjęcie jej brudnego tyłka XD
Cały wieczór cisnęliśmy z niego bekę i wysyłaliśmy mu zdjęcia jakie udało nam się znaleźć w sieci.
Ale i tak najlepsze było to jak kolejnego dnia przy ojcu odpaliła galerię w telefonie, a tam były te zdjęcia XDDD
Komentarze
Odśwież25 maja, 08:46
XD
No ogólnie stroje pielęgniarek są dość ładne teraz i wiele osób uważa je za taki znak, że jest się w szpitalu
A dużo osób fetyszuje bycie kimś kim inny mają się opiekować, np. pacjentem i wielu idzie dalej i używa tego do odgrywania ról
Odpisz
25 maja, 22:53
@Ooonv:
Jestem pielęgniarką z brodą.
Nie kręcą mnie koleżanki z pracy.
Odpisz
25 maja, 01:42
Ja nie rozumiem fetyszu na policjantów... To naprawdę dziwne...
Co innego Policjantki. Aż chce się złamać prawo, by mogły wlepić mandat...
Odpisz
Edytowano - 25 maja, 07:45
@Grayland: jeśli jesteś chłopakiem/facetem/mężczyzną od urodzenia, to jest to całkowicie normalne, że nie jarają Cię policjanci
Bo mężczyzna/ prawdziwy facet jest hetero
Odpisz
25 maja, 11:55
@malinowy_kot: Hetero laski to prawdziwi faceci, joł
Odpisz
25 maja, 13:59
@Kolejnazkolei: ni
Odpisz
25 maja, 22:53
@Kolejnazkolei:
Odpisz
24 maja, 20:58
Dziwi mnie że ktoś się potrafi przywalić do kogoś że ma powiedzmy fetysz okularów czy dziewictwa po czym sam lubić najbardziej zwyrodniałe gówno.
Odpisz
24 maja, 21:40
@gruby_wieprz: jak bardzo zwyrodniałe? Pytam, bo po słoiku i kubku nic mnie nie zdziwi
Odpisz
24 maja, 22:09
@bartton: między innymi to i inne bedeesemy
Odpisz
25 maja, 00:34
@bartton: nekrofilia cię nie dziwi?
Odpisz
25 maja, 03:17
@CzlowiekMaupa: mow dalej
Odpisz
25 maja, 18:43
@CzlowiekMaupa: słyszałem o różnych dziwactwach
Odpisz
25 maja, 07:18
Ej ale jak już jesteśmy w temacie macki są g
Odpisz
25 maja, 05:35
Jakieś 1.5 roku temu siostra odpaliła Snapchat po dłuższej przerwie. Już po chwili trafiła na jakiegoś Kaludiusza, który chciał od niej nagranie jak pierdzi albo chociaż zdjęcie jej brudnego tyłka XD
Cały wieczór cisnęliśmy z niego bekę i wysyłaliśmy mu zdjęcia jakie udało nam się znaleźć w sieci.
Ale i tak najlepsze było to jak kolejnego dnia przy ojcu odpaliła galerię w telefonie, a tam były te zdjęcia XDDD
Odpisz
24 maja, 22:03
Reddit nigdy się nie zmieni...
Odpisz
24 maja, 11:02
po mistrzowsku
Odpisz