Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To by wystarczyło
To spotyka zadziwiająco wielu ludzi, którzy nie są stamtąd
Równi i równiejsi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 maja, 21:53
Literalnie mnie to wk...ia w ogóle konieczność używania Steama. W ogóle, po ...ja kupować gry, lepiej piracić, płacenie za gry to w większości przypadków przepłacanie, zwłaszcza jak kupujesz coś od Rockstara czy innych Ubisoftów. Moim zdaniem, płacić to można jedynie za indie, a to tylko jeśli te gry są dobre, a developer rzeczywiście zasługuje na wsparcie.
Odpisz
26 maja, 18:26
A na dodatek na zewnętrzny launcher trzeba wykupić abonament.
Odpisz
25 maja, 08:52
DLA TITANFALL 2 WARTO
Odpisz
25 maja, 07:48
Nfsy, simsy chyba też...
Po co to? Skoro "kupuję" (wypożyczam) grę na steamie, to chcę uruchamiać tylko steam, a jeśli kupuję grę w wersji normalniej, czyli płytę, to chcę nie musieć nigdzie się qwa logować
Odpisz
25 maja, 01:46
Najgorsze, gdy gra którą kupiłeś na Steam wymaga ręcznej zmiany sterowania, by działać na Steam Deck... 2 godziny wyjęte z życia.
Odpisz
24 maja, 22:44
Root
Odpisz
24 maja, 17:00
Garden Warfare 2 😭😭😭😭
Odpisz
24 maja, 20:27
@BlackMorbius61: Dosłownie, plus za każdym razem jak próbujesz odpalić to daje ci zupełnie nowego errora o którym świat nie słyszał
Odpisz