Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wojo3200

26 maja, 23:55

Jako W*rszawiak zgadzam siem z poniszrzą mapą, poza W*rszawą sama bieda. (Zacenzurowałem żeby biedni ludzie się nie porzygali)

Avatar werenspawel

26 maja, 18:10

Dla mnie Warszawa to jedna wielka wioska, zbiorowisko ludzi którzy przyjechali udawać elytę stolycy.

Avatar Ekspres_kolbowy

25 maja, 22:47

Łódź, k...a.

Avatar Tajdeus

25 maja, 13:45

Stol-ec-ica...

Avatar Oscypkowy

25 maja, 10:55

Osoba, która dzieliła tę mapę, wiedziała o polskiej geografii tyle, co kret o bankowości

Avatar Figarus

25 maja, 11:41

@Oscypkowy: Bracia Pie....ec nawiązanie?

Avatar Oscypkowy

25 maja, 11:46

@Figarus: Owszem, z San Francisco, zaznaczonego na mapie

Avatar SoundART

24 maja, 18:07

Avatar BlackMorbius61

24 maja, 18:45

@SoundART: gówniana ta mapa (bo jest zaznaczone plugawe miasto gl*wice)

Avatar Figarus

25 maja, 11:42

@BlackMorbius61: Ech, Gliwice...

Avatar Pingas99

25 maja, 11:21

Beka z osadników z w*rszawy.

Avatar Maslo_Jajeczne

24 maja, 20:19

moją ulubioną rzeczą tutaj jest to że góry wakacyjne to nie tatry

Avatar Traktor_is_back

24 maja, 20:09

Od kiedy Łódź jest pod Kutnem?
Od kiedy Poznań jest taki wielki?
I od kiedy warszafka lubi się z Poznaniem, skoro jedyni, których poznańscy dresiarze nie znoszą, to Ukraińcy, oni sami, Gaweł z Rataj i właśnie Warszawioki?

Avatar Ronan

24 maja, 19:53

ten mem jest podwójnie śmieszny bo użyta została czcionka comic sans ms

Avatar Ronan

24 maja, 18:28

potwierdzam jestem z Warszawy i tak widzę Polskę

Avatar SoundART

24 maja, 18:48

@Ronan: dlaczego dla cb Jestem Polakiem B/s

Avatar Madonix

24 maja, 18:15

Normalnie bym powiedział że to o Polsce B to prawda ale z W*rszawiakami się zgadzać nie będę

Avatar PanPiernik

24 maja, 18:12

komentarz obrazkowy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar SoundART
Dodane przez: SoundART

Tacy sami, a ściana między nami

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Frustrujące

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Pilne

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka