memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
26 maja, 23:55
Jako W*rszawiak zgadzam siem z poniszrzą mapą, poza W*rszawą sama bieda. (Zacenzurowałem żeby biedni ludzie się nie porzygali)
Odpisz
26 maja, 18:10
Dla mnie Warszawa to jedna wielka wioska, zbiorowisko ludzi którzy przyjechali udawać elytę stolycy.
25 maja, 22:47
Łódź, k...a.
25 maja, 13:45
Stol-ec-ica...
25 maja, 10:55
Osoba, która dzieliła tę mapę, wiedziała o polskiej geografii tyle, co kret o bankowości
25 maja, 11:41
@Oscypkowy: Bracia Pie....ec nawiązanie?
25 maja, 11:46
@Figarus: Owszem, z San Francisco, zaznaczonego na mapie
24 maja, 18:07
24 maja, 18:45
@SoundART: gówniana ta mapa (bo jest zaznaczone plugawe miasto gl*wice)
25 maja, 11:42
@BlackMorbius61: Ech, Gliwice...
25 maja, 11:21
Beka z osadników z w*rszawy.
24 maja, 20:19
moją ulubioną rzeczą tutaj jest to że góry wakacyjne to nie tatry
24 maja, 20:09
Od kiedy Łódź jest pod Kutnem? Od kiedy Poznań jest taki wielki? I od kiedy warszafka lubi się z Poznaniem, skoro jedyni, których poznańscy dresiarze nie znoszą, to Ukraińcy, oni sami, Gaweł z Rataj i właśnie Warszawioki?
24 maja, 19:53
ten mem jest podwójnie śmieszny bo użyta została czcionka comic sans ms
24 maja, 18:28
potwierdzam jestem z Warszawy i tak widzę Polskę
24 maja, 18:48
@Ronan: dlaczego dla cb Jestem Polakiem B/s
24 maja, 18:15
Normalnie bym powiedział że to o Polsce B to prawda ale z W*rszawiakami się zgadzać nie będę
24 maja, 18:12
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież26 maja, 23:55
Jako W*rszawiak zgadzam siem z poniszrzą mapą, poza W*rszawą sama bieda. (Zacenzurowałem żeby biedni ludzie się nie porzygali)
Odpisz
26 maja, 18:10
Dla mnie Warszawa to jedna wielka wioska, zbiorowisko ludzi którzy przyjechali udawać elytę stolycy.
Odpisz
25 maja, 22:47
Łódź, k...a.
Odpisz
25 maja, 13:45
Stol-ec-ica...
Odpisz
25 maja, 10:55
Osoba, która dzieliła tę mapę, wiedziała o polskiej geografii tyle, co kret o bankowości
Odpisz
25 maja, 11:41
@Oscypkowy: Bracia Pie....ec nawiązanie?
Odpisz
25 maja, 11:46
@Figarus: Owszem, z San Francisco, zaznaczonego na mapie
Odpisz
24 maja, 18:07
Odpisz
24 maja, 18:45
@SoundART: gówniana ta mapa (bo jest zaznaczone plugawe miasto gl*wice)
Odpisz
25 maja, 11:42
@BlackMorbius61: Ech, Gliwice...
Odpisz
25 maja, 11:21
Beka z osadników z w*rszawy.
Odpisz
24 maja, 20:19
moją ulubioną rzeczą tutaj jest to że góry wakacyjne to nie tatry
Odpisz
24 maja, 20:09
Od kiedy Łódź jest pod Kutnem?
Od kiedy Poznań jest taki wielki?
I od kiedy warszafka lubi się z Poznaniem, skoro jedyni, których poznańscy dresiarze nie znoszą, to Ukraińcy, oni sami, Gaweł z Rataj i właśnie Warszawioki?
Odpisz
24 maja, 19:53
ten mem jest podwójnie śmieszny bo użyta została czcionka comic sans ms
Odpisz
24 maja, 18:28
potwierdzam jestem z Warszawy i tak widzę Polskę
Odpisz
24 maja, 18:48
@Ronan: dlaczego dla cb Jestem Polakiem B/s
Odpisz
24 maja, 18:15
Normalnie bym powiedział że to o Polsce B to prawda ale z W*rszawiakami się zgadzać nie będę
Odpisz
24 maja, 18:12
Odpisz