W realu nikt nie będzie traktować poważnie 14 letniej osoby bo dorośli w Polsce mają wyj...ne ego ze względu na wiek i dla nich jedynym osiągnięciem jest to, że jest od ciebie starszy i z tego powodu będzie się wywyższać.
@JaJestemZWami: K...a, w końcu ktoś inny kto to zauważył, myślałem, że to tylko ja to widzę, ale ogólnie to nie tylko w Polsce, na całym świecie tak jest niestety (sorry za odkop).
Miałem tak! Bawiłem się w medium psychiczne pisząc głupoty w komentarzach pod postami a jakaś babka sama z siebie mi pisze na priv i wysyła zdjęcie męża pytając czy mogę wyczuć czy ją zdradza
Komentarze
Odśwież30 maja, 22:24
literalnie ja tak miałem, znaczy no nie dosłownie tak, ale dość podobnie
Odpisz
24 maja, 16:29
W realu nikt nie będzie traktować poważnie 14 letniej osoby bo dorośli w Polsce mają wyj...ne ego ze względu na wiek i dla nich jedynym osiągnięciem jest to, że jest od ciebie starszy i z tego powodu będzie się wywyższać.
Odpisz
24 maja, 16:48
@JaJestemZWami: czyli chcesz Mi powiedzieć że np w Japoni albo Keni tego nie ma?
Odpisz
24 maja, 17:51
@InDoroWeTrust: Znam tylko Holendrów którzy z kulturą są bardziej obyci niż po*acy
Nigdy nie spotkałam się z żadną nieprzyjemnościami od Holendrów
Odpisz
24 maja, 20:56
@JaJestemZWami: daj Im czas
Odpisz
Edytowano - 30 maja, 22:23
@JaJestemZWami: K...a, w końcu ktoś inny kto to zauważył, myślałem, że to tylko ja to widzę, ale ogólnie to nie tylko w Polsce, na całym świecie tak jest niestety (sorry za odkop).
Odpisz
26 maja, 18:19
Zawsze możesz pocieszać
Odpisz
25 maja, 16:50
Powiedziała że pomogło (Nie zdradził jej nikt (tak naprawdę to był 45 letni prawiczek piszący z piwnicy i chciał farmić karmę))
Odpisz
25 maja, 13:26
z czego to screeen?
Odpisz
25 maja, 15:08
@GramDaniel: Chainsaw man chyba
Odpisz
25 maja, 11:26
K...a 14 lat to ja miałem prawie 10 lat temu, aż sie staro czuje.
Odpisz
25 maja, 11:45
@Pingas99: Technicznie rzecz biorąc, mam bliżej do trzydziestki niż dwudziestki...
Odpisz
25 maja, 09:25
Zależy, czasem w realu też się słucha historii życia losowych ludzi tylko okoloczności się muszą ułożyć
Odpisz
Edytowano - 25 maja, 08:23
Miałem tak! Bawiłem się w medium psychiczne pisząc głupoty w komentarzach pod postami a jakaś babka sama z siebie mi pisze na priv i wysyła zdjęcie męża pytając czy mogę wyczuć czy ją zdradza
Odpisz
24 maja, 16:43
Wezmę "Nie wydarzyło się" za 100
Odpisz