@BencV: Jeszcze będziesz siedział w fotelu psychosomatycznym, mentalnie łącząc się z WszechSiecią, gdy przez Twoją jaźń zahaczy obraz ChataGPT - wówczas doświadczysz podobnej nostalgii.
Tak teraz tęsknię za tym pieskiem :(
Może i komputer szukał jednego pliku przez godzinę, ale widok jak uroczo ten pies przesuwał łapką, kręcił pyszczkiem i merdał ogonkiem na zawsze pozostanie jednym z najlepszych wspomnień z początków cyfrowego dzieciństwa.
All hail Windows xp!
Komentarze
Odśwież27 maja, 16:19
i tak samo w czasie kiedy istniały wszyscy ich nienawidzili xd
ciekawe czy tak samo będą wspominani obecni asystenci AI za 20 lat
Odpisz
27 maja, 20:53
@BencV: Jeszcze będziesz siedział w fotelu psychosomatycznym, mentalnie łącząc się z WszechSiecią, gdy przez Twoją jaźń zahaczy obraz ChataGPT - wówczas doświadczysz podobnej nostalgii.
Odpisz
27 maja, 20:50
Spinacz...
Nadal tęsknię, przyjacielu.
Odpisz
27 maja, 19:54
Tak teraz tęsknię za tym pieskiem :(
Może i komputer szukał jednego pliku przez godzinę, ale widok jak uroczo ten pies przesuwał łapką, kręcił pyszczkiem i merdał ogonkiem na zawsze pozostanie jednym z najlepszych wspomnień z początków cyfrowego dzieciństwa.
All hail Windows xp!
Odpisz
27 maja, 16:14
Chomikboxa mam do teraz
Odpisz
27 maja, 12:41
Gdzie 2 i 4 się pojawiali?
Odpisz