@PaniDama: potwierdzam.
Jaskółcze ziele, świeże, robi cuda na takie barachło.
A pani powinna zrobić dwie rzeczy.
Zakleić plastrem, dwa- odłączyć się od internetu.
Dodatkowo - jest to krwiak. Jeżeli świeży, przebić na "jałowo" igłą z krótką nitką- zrobimy prowizoryczny drenaż.
Swoją drogą trochę mnie dziwi, że po wymrażaniu zrobiło się takie coś.
🤔
@Narzeczona_Lucky_Luke_a: Trzeba było wiedzieć, że na stronie z memami pojawi się coś co zgorszy osoby o słabszych nerwach i nie włączać jeja w trakcie jedzenia.
@Narzeczona_Lucky_Luke_a: Ah tak, masz rację bo masz więcej strzałek. Logika ideala.
Pamiętam że kobiety też nie istnieją bo ktoś kto powiedział że nie istnieją dostał w ch*j strzałek w górę lol
@DHF1232: sęk w tym że nie muszę mieć racji tylko wyraziłam odczucie, do tego chyba może służyć sekcja komentarzy? A strzałki wskazują że ktoś utożsamił się z moim odczuciem albo komentarz go rozbawił
@Narzeczona_Lucky_Luke_a: To się nie obrażaj jakbyś przegrała jakiś argument jeśli to tylko twoja opinia.
Poza tym, nie wyraziłaś odczucia, nazwałaś ludzi nienormalnymi, bo robiłaś coś co doprowadziło cię do złego odczucia, zwalając winę na innych, na co odpowiedziałem pytaniem.
@DHF1232: nie obrażam się. nikogo nie nazwałam, to było humorystyczne pytanie retoryczne. myślałam że na tej stronie można mieć do siebie nieco więcej dystansu, zwłaszcza że nie jest to żaden atak skierowany na nikogo. akceptuję zadanie pytania, weszłam w dalszą rozmowę. oraz, cytując klasyka, przepraszam wszystkich którzy poczuli się urażeni.
Komentarze
Odśwież26 maja, 15:18
Użyj jaskółcze ziele, o dziwo zamiast zamrażać warto czasem wykorzystać rośliny. Trochę wychodzę jak znachor co lata na roślinach, ale serio to pomaga
Odpisz
26 maja, 22:03
@PaniDama: potwierdzam.
Jaskółcze ziele, świeże, robi cuda na takie barachło.
A pani powinna zrobić dwie rzeczy.
Zakleić plastrem, dwa- odłączyć się od internetu.
Dodatkowo - jest to krwiak. Jeżeli świeży, przebić na "jałowo" igłą z krótką nitką- zrobimy prowizoryczny drenaż.
Swoją drogą trochę mnie dziwi, że po wymrażaniu zrobiło się takie coś.
🤔
Odpisz
27 maja, 23:10
@PaniDama: Zioła nieraz są lepsze niż lekarstwa z apteki.
Odpisz
26 maja, 12:54
Ku**a czy wy jesteście normalni właśnie zaczęłam jeść
Odpisz
26 maja, 16:18
@Narzeczona_Lucky_Luke_a: And?
Odpisz
26 maja, 23:48
@DHF1232: wyraziłam odczucie wstrętu za pomocą pytania retorycznego i zdania oznajmującego, and?
Odpisz
27 maja, 09:40
@Narzeczona_Lucky_Luke_a: Trzeba było wiedzieć, że na stronie z memami pojawi się coś co zgorszy osoby o słabszych nerwach i nie włączać jeja w trakcie jedzenia.
Odpisz
27 maja, 10:53
@DHF1232: Dziękuję za sugestię! Ja i 10 innych osób które się ze mną zgodziły już usuwamy konta
Odpisz
Edytowano - 27 maja, 12:34
@Narzeczona_Lucky_Luke_a: Ah tak, masz rację bo masz więcej strzałek. Logika ideala.
Pamiętam że kobiety też nie istnieją bo ktoś kto powiedział że nie istnieją dostał w ch*j strzałek w górę lol
Odpisz
27 maja, 13:11
@DHF1232: sęk w tym że nie muszę mieć racji tylko wyraziłam odczucie, do tego chyba może służyć sekcja komentarzy? A strzałki wskazują że ktoś utożsamił się z moim odczuciem albo komentarz go rozbawił
Odpisz
Edytowano - 27 maja, 13:41
@Narzeczona_Lucky_Luke_a: To się nie obrażaj jakbyś przegrała jakiś argument jeśli to tylko twoja opinia.
Poza tym, nie wyraziłaś odczucia, nazwałaś ludzi nienormalnymi, bo robiłaś coś co doprowadziło cię do złego odczucia, zwalając winę na innych, na co odpowiedziałem pytaniem.
Odpisz
27 maja, 13:45
@DHF1232: nie obrażam się. nikogo nie nazwałam, to było humorystyczne pytanie retoryczne. myślałam że na tej stronie można mieć do siebie nieco więcej dystansu, zwłaszcza że nie jest to żaden atak skierowany na nikogo. akceptuję zadanie pytania, weszłam w dalszą rozmowę. oraz, cytując klasyka, przepraszam wszystkich którzy poczuli się urażeni.
Odpisz
26 maja, 22:38
Zamiast zamrażać od razu czasem można coś takiego ogarnąć farmakologicznie, parę dni maścią się posmaruje i znika
Odpisz
26 maja, 20:45
....
Odpisz
26 maja, 20:02
K...a weź jakiś disclaimer daj jak takie rzeczy wstawiasz
Odpisz
26 maja, 12:31
Ja bym skonsultował z lekarzem zamiast internetem.
Odpisz