Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nawet_niiwiem

26 maja, 09:50

Nie lubie jak uczeni jesteśmy historii o tym że duża polska = było lepiej. Obecnie Polacy mają 10x lepsze życie niż w ,,złotym” wieku. I naiwnym jest myśleć że kiedyś nie było niby wojny polsko-polskiej

Avatar Jefte

26 maja, 12:33

@Nawet_niiwiem: wojna polsko-polska była w naszej historii, chyba zawsze. Jej szczyt był chyba w naszej złotej erze, czyli początek XVII wieku. Wtedy mieliśmy obiektywnie gorszy poziom życia niż dzisiaj, ale w odniesieniu do innych narodów, Polska była lepszym i bogatszym miejscem do życia.

Avatar Katrina2712

26 maja, 15:17

@Nawet_niiwiem: wszyscy mają lepsze życie niz x lat temu, bo się świat zmienił w tym kierunku. Złoty wiek raczej pokazuje jak dobrze mieliśmy jako naród na tle inncyh krajów

Avatar rumcajschr

4 czerwca, 21:53

@Nawet_niiwiem: Ludzie przy lepszej technologii, medycynie itd. mają lepiej??? Kto by pomyślał...

Avatar werenspawel

26 maja, 16:55

Ciekaw jestem w którym sezonie poziom życia był najlepszy względem pozostałych krajów Europy.

Avatar Tajdeus

26 maja, 09:48

Rel

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Jefte
Dodane przez: Jefte
Tagi: #polak, #serial

Co za przypadek

TheFatRat, Copyright Free Music, Linkin Park...

Dobrze czasem się oderwać

To będzie bolało

Fergus

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka