Jak już chcesz grać z innymi to grać jako taki samotny wilki i nikomu nie ufać, a jak to jest gra drużynowa to są dwa wyjście: irytować innych dla zabawy albo druga siedzieć i próbować coś robić nawet jeśli dasz mały efekt na wygranie swojej drużyny. Gry mają pomóc, a nie bardziej irytować. Chociaż z tym się można kłócić
Komentarze
Odśwież3 czerwca, 14:58
Maja Szopenber na górnym obrazku
Odpisz
28 maja, 11:32
To jest tak zwane pokolenie Metina.
Najlepiej z nikim się nie porównywać i po prostu grać. A najbardziej polecam gry single player. Wyzwalają zdecydowanie mniej negatywnych emocji.
Odpisz
2 czerwca, 20:34
@Baturaj: Gry singleplayer są nudne i dla noobków/ludzi z niskim IQ
Odpisz
29 maja, 07:48
Ja tam jako dorosły mam mało czasu, a nadal gram i nadal na ...jowym sprzęcie a prawie wszystkich rozpi.....am.
Odpisz
28 maja, 12:41
Jak już chcesz grać z innymi to grać jako taki samotny wilki i nikomu nie ufać, a jak to jest gra drużynowa to są dwa wyjście: irytować innych dla zabawy albo druga siedzieć i próbować coś robić nawet jeśli dasz mały efekt na wygranie swojej drużyny. Gry mają pomóc, a nie bardziej irytować. Chociaż z tym się można kłócić
Odpisz
28 maja, 17:04
@PaniDama: może gry mają pomóc, ale ludzie postanowili cię irytować.
Odpisz