Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Phi!
To spotyka zadziwiająco wielu ludzi, którzy nie są stamtąd
Szybki jak błyskawica
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nigdy na to nie wpadną
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 czerwca, 14:58
Maja Szopenber na górnym obrazku
Odpisz
28 maja, 11:32
To jest tak zwane pokolenie Metina.
Najlepiej z nikim się nie porównywać i po prostu grać. A najbardziej polecam gry single player. Wyzwalają zdecydowanie mniej negatywnych emocji.
Odpisz
2 czerwca, 20:34
@Baturaj: Gry singleplayer są nudne i dla noobków/ludzi z niskim IQ
Odpisz
29 maja, 07:48
Ja tam jako dorosły mam mało czasu, a nadal gram i nadal na ...jowym sprzęcie a prawie wszystkich rozpi.....am.
Odpisz
28 maja, 12:41
Jak już chcesz grać z innymi to grać jako taki samotny wilki i nikomu nie ufać, a jak to jest gra drużynowa to są dwa wyjście: irytować innych dla zabawy albo druga siedzieć i próbować coś robić nawet jeśli dasz mały efekt na wygranie swojej drużyny. Gry mają pomóc, a nie bardziej irytować. Chociaż z tym się można kłócić
Odpisz
28 maja, 17:04
@PaniDama: może gry mają pomóc, ale ludzie postanowili cię irytować.
Odpisz