Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kacp81__

30 maja, 22:02

nie no, to niemożliwe, że płaskoziemcy jeszcze istnieją

Avatar werenspawel

28 maja, 16:50

Ziemia nie jest płaska, już prędzej wygląda jak piłka spłaszczona od kopnięcia.

Avatar Koteczek_21

28 maja, 17:56

@werenspawel: Akurat tu częściowo masz rację, bo Ziemia jest nieco spłaszczona na biegunach, ale jest to bardzo minimalne spłaszczenie

Avatar bartton

28 maja, 18:14

@werenspawel: pr. równikowy Ziemi to 6378,137 km, a biegunowy 6356,752 km, co daje spłaszczenie na poziomie 0,00335. Czyli praktycznie niezauważalne. Dodatkowo różnica pomiędzy Rowem Mariańskim (-11 km p.p.m) a Mt Everestem (8848 m n.p.m) jest na tyle mała, że gdyby spłaszczyć Ziemię do rozmiarów piłki do ping ponga lub golfa, to wzmiankowane miałyby więcej nierówności niż zmniejszona Ziemia

Avatar Transcendentalny

28 maja, 20:46

@bartton: Powiem więcej, gdyby zmniejszyć ziemię do rozmiarów piłki golfowej, byłaby to prawdopodobnie najbardziej gładziutka kula w naszym uniwersum

Avatar Dark_Dante

28 maja, 19:06

Może uznają, że Ziemia ma kształt nie dysku, a talerza obiadowego, i stąd lekki łuk.

Avatar Moai2

28 maja, 17:12

Kłamią!!111 Ziemia jest w kształcie klocka

Avatar Czad99

28 maja, 18:28

@Moai2: Ziemia to MC

Avatar bartton

28 maja, 18:10

Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie ci wścibscy Polacy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jeszcze jak

Ostry ten sędzia

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To będzie bolało

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka