Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To by wystarczyło
Bycie na zero to nieosiągalny luksus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 maja, 16:03
Spokojnie, przy tych wiatrach do 2030 cena spadnie o jakieś -1000 zł
Odpisz
28 maja, 16:44
@Krol123: albo piszemy "spadnie" albo "-", jeżeli wpiszesz oba wychodzi na to że zdrożeje.
Odpisz
28 maja, 18:39
@werenspawel: jak coś to ten świst jak to pisałeś to był odgłos mojego żartu przelatującego ci nad głową
Odpisz
28 maja, 17:58
Ja właśnie z przymusu kupiłem Xboxa One S, bo komputer mi zdechł i w zasadzie to zastanawiam się czy Steam i multum gier na nim jest mi naprawdę potrzebne.
Odpisz
28 maja, 16:54
Sami podbijacie cenę, to teraz nie płaczcie.
Odpisz
28 maja, 17:00
@feniks100: oczywiście że to konsumenci odpowiadają za wielki skok cen ramu 🤔
Odpisz
28 maja, 16:43
Ja za tyle kupowałem swego peceta przed kryzysem ai
Niestety Steamdeck też podrożał i teraz stracił swój sens
Odpisz