memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
wczoraj, 19:14
Nie mówta mi...
Odpisz
3 czerwca, 09:16
Ostatnio w Biedronce znalazłem puszkę między koszykami, idę do automatu a tam 20zł na ziemi.
1 czerwca, 09:32
Cola original z biedry peak
31 maja, 20:20
Gdzie jest niby ta dobra oferta, skoro to ty płacisz, a potem może ci to łaskawie zwrócą, jeśli wrócisz z nieuszkodzoną butelką?
31 maja, 23:06
@Kawento: zbieranie puszek i butelek po śmietnikach to teraz lepiej płatne zajęcie niż ankiety
31 maja, 20:48
AI
31 maja, 18:56
Gratulacje, Polacy nadal są wierni Coli Original
Dołącz screena
Komentarze
Odświeżwczoraj, 19:14
Nie mówta mi...
Odpisz
3 czerwca, 09:16
Ostatnio w Biedronce znalazłem puszkę między koszykami, idę do automatu a tam 20zł na ziemi.
Odpisz
1 czerwca, 09:32
Cola original z biedry peak
Odpisz
31 maja, 20:20
Gdzie jest niby ta dobra oferta, skoro to ty płacisz, a potem może ci to łaskawie zwrócą, jeśli wrócisz z nieuszkodzoną butelką?
Odpisz
31 maja, 23:06
@Kawento: zbieranie puszek i butelek po śmietnikach to teraz lepiej płatne zajęcie niż ankiety
Odpisz
31 maja, 20:48
AI
Odpisz
31 maja, 18:56
Gratulacje, Polacy nadal są wierni Coli Original
Odpisz