Każdy kto trochę rozumie biologię wie że natura nie stworzyłaby organu o tak dużym zapotrzebowaniu na kalorie żeby wykorzystywać jego 10%,20%,30%. Co się dzieje jeśli wykorzystujesz mniej niż 50% swoich mięśni? Przestają rosnąć a nawet znikają. Co się dzieje jeśli wykorzystujesz mniej niż 50% swoich płuc? Spada wydolność. Z mózgiem to samo.
Komentarze
Odśwież30 maja, 18:31
Ale wiecie że to fejk że używamy tylko 10% mózgu?
Odpisz
30 maja, 22:07
@KittyQueen: Mniej fejk bardziej półprawda. Używamy 100% mózgu, tylko nie jednocześnie
Odpisz
30 maja, 23:24
@Krol123: racja. Inaczej gdybyśmy używali 10% ewolucja by go zmniejszyła
Odpisz
9 czerwca, 16:23
@Krol123: Żeby używać 100%mózgu musiałbyś srać sikać rozwiązywać zadanie matematyczne i recytować wiersz wymyślany na poczekaniu jednocześnie
Odpisz
Edytowano - 8 czerwca, 01:21
Każdy kto trochę rozumie biologię wie że natura nie stworzyłaby organu o tak dużym zapotrzebowaniu na kalorie żeby wykorzystywać jego 10%,20%,30%. Co się dzieje jeśli wykorzystujesz mniej niż 50% swoich mięśni? Przestają rosnąć a nawet znikają. Co się dzieje jeśli wykorzystujesz mniej niż 50% swoich płuc? Spada wydolność. Z mózgiem to samo.
Odpisz
31 maja, 00:44
Może jestem jakiś dziwny ale lubię pomagać jeśli mogę i jestem w stanie.
Odpisz