memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
3 czerwca, 13:27
Ale dacia sandero stepway nie pali jakoś dużo
Odpisz
@ariri_: A z resztą kto by zazdrościł dacii
3 czerwca, 22:05
@ariri_: Nie pali dużo, jest tania, ale na tym kończą się zalety
3 czerwca, 22:21
@Traktor_is_back: Ale do opisu z mema częściowo pasuje, bo jest to zwykły hatchback (dacia sandero) ale podwyższony i z relingami dachowymi co łącznie daje jakieś 3 do 10 cm w zależności o której generacji mowa
3 czerwca, 13:53
"przeciętny człowiek" to po prostu warszawiak/mieszkaniec podwarszawskiej "wsi"
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież3 czerwca, 13:27
Ale dacia sandero stepway nie pali jakoś dużo
Odpisz
3 czerwca, 13:27
@ariri_: A z resztą kto by zazdrościł dacii
Odpisz
3 czerwca, 22:05
@ariri_: Nie pali dużo, jest tania, ale na tym kończą się zalety
Odpisz
3 czerwca, 22:21
@Traktor_is_back: Ale do opisu z mema częściowo pasuje, bo jest to zwykły hatchback (dacia sandero) ale podwyższony i z relingami dachowymi co łącznie daje jakieś 3 do 10 cm w zależności o której generacji mowa
Odpisz
3 czerwca, 13:53
"przeciętny człowiek" to po prostu warszawiak/mieszkaniec podwarszawskiej "wsi"
Odpisz