Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar GHouste

4 czerwca, 20:49

nie instalujcie antywirusów. windows defender i zdrowy rozsądek wystarczy.

Avatar DiKarpio

4 czerwca, 20:52

@GHouste: zgadzam się w pełni, ale teraz używam laptopa z biedronki (dosłownie raz sprzedawali pracownikom) bo na tym głównym mi się popsuła płyta główna :((
nie dość, że teraz nic mi nie idzie na zintegrowanej karcie graficznej, to jeszcze win11 zamiast win10. no i poinstalowany shit typu avast, musze posprzatac

Avatar GHouste

4 czerwca, 20:53

@DiKarpio: idziesz w 10 czy linux?

Avatar DiKarpio

4 czerwca, 20:55

@GHouste: na starym mialem 10, ale jakbym go naprawial albo skladal nowy to myslalem wlasnie czy linux by nie byl lepszy. zawsze moglbym pozniej zainstalowac inny system jakby mi sie nie spodobal pozniej.
a masz linuxa?

Avatar GHouste

4 czerwca, 20:56

@DiKarpio: na głównym kompie mam 10 ale na lapku z którego często korzystam(na studia noszę) mam linuxa.

Avatar Anantashesha

6 czerwca, 10:12

@GHouste: No chyba cię pokiełbasiło

Avatar GHouste

dzisiaj, 15:15

@Anantashesha: Nie, windows defender jest wystarczający, ba wystarczający to za mało powiedziane, to jeden z najlepszych darmowych antywirusów a skoro i tak jest zainstalowany domyślnie nie ma co spowalniać sobie kompa programem który nie pomaga a odinstalować go potem trudno

Avatar Anantashesha

dzisiaj, 16:18

@GHouste: Ja nie wiem jakich antywirusów ty używałeś ale współczuję.

Avatar GHouste

dzisiaj, 16:20

@Anantashesha: a jakich ty używasz które oferują coś lepszego od windows defendera?

Avatar Anantashesha

6 czerwca, 10:11

A ja sobie chwalę

Avatar CATDOGFOX

6 czerwca, 02:47

Tak to wygląda potwierdzam

Avatar mrak4

Edytowano - 5 czerwca, 16:46

a do tego jeszcze spyware

Avatar SoundART

4 czerwca, 22:31

Mój antivirus to mój pusty łeb
I od 8 lat nie mam wirusa

Avatar rumcajschr

Edytowano - 4 czerwca, 21:20

Magisterka jest bardzo niebezpieczna, bo przez nią możesz zostać zatrudniony w Maku

Avatar Pvprysia

4 czerwca, 20:56

A co w sytuacji jak magisterka rozpi.....a ci kompa? XD Laguje mnie fest jak odpalam swój plik jak chce go przejrzeć + raz mi się kompletnie komputer zawiesił i myślam że będzie po kompie XD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Piglette
Dodane przez: Piglette

Brawo za czujność!

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

A jednak zrobili to w ten sposób

Niezniszczalne

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka