@GHouste: zgadzam się w pełni, ale teraz używam laptopa z biedronki (dosłownie raz sprzedawali pracownikom) bo na tym głównym mi się popsuła płyta główna :((
nie dość, że teraz nic mi nie idzie na zintegrowanej karcie graficznej, to jeszcze win11 zamiast win10. no i poinstalowany shit typu avast, musze posprzatac
@GHouste: na starym mialem 10, ale jakbym go naprawial albo skladal nowy to myslalem wlasnie czy linux by nie byl lepszy. zawsze moglbym pozniej zainstalowac inny system jakby mi sie nie spodobal pozniej.
a masz linuxa?
@Anantashesha: Nie, windows defender jest wystarczający, ba wystarczający to za mało powiedziane, to jeden z najlepszych darmowych antywirusów a skoro i tak jest zainstalowany domyślnie nie ma co spowalniać sobie kompa programem który nie pomaga a odinstalować go potem trudno
A co w sytuacji jak magisterka rozpi.....a ci kompa? XD Laguje mnie fest jak odpalam swój plik jak chce go przejrzeć + raz mi się kompletnie komputer zawiesił i myślam że będzie po kompie XD
Komentarze
Odśwież4 czerwca, 20:49
nie instalujcie antywirusów. windows defender i zdrowy rozsądek wystarczy.
Odpisz
4 czerwca, 20:52
@GHouste: zgadzam się w pełni, ale teraz używam laptopa z biedronki (dosłownie raz sprzedawali pracownikom) bo na tym głównym mi się popsuła płyta główna :((
nie dość, że teraz nic mi nie idzie na zintegrowanej karcie graficznej, to jeszcze win11 zamiast win10. no i poinstalowany shit typu avast, musze posprzatac
Odpisz
4 czerwca, 20:53
@DiKarpio: idziesz w 10 czy linux?
Odpisz
4 czerwca, 20:55
@GHouste: na starym mialem 10, ale jakbym go naprawial albo skladal nowy to myslalem wlasnie czy linux by nie byl lepszy. zawsze moglbym pozniej zainstalowac inny system jakby mi sie nie spodobal pozniej.
a masz linuxa?
Odpisz
4 czerwca, 20:56
@DiKarpio: na głównym kompie mam 10 ale na lapku z którego często korzystam(na studia noszę) mam linuxa.
Odpisz
6 czerwca, 10:12
@GHouste: No chyba cię pokiełbasiło
Odpisz
dzisiaj, 15:15
@Anantashesha: Nie, windows defender jest wystarczający, ba wystarczający to za mało powiedziane, to jeden z najlepszych darmowych antywirusów a skoro i tak jest zainstalowany domyślnie nie ma co spowalniać sobie kompa programem który nie pomaga a odinstalować go potem trudno
Odpisz
dzisiaj, 16:18
@GHouste: Ja nie wiem jakich antywirusów ty używałeś ale współczuję.
Odpisz
dzisiaj, 16:20
@Anantashesha: a jakich ty używasz które oferują coś lepszego od windows defendera?
Odpisz
6 czerwca, 10:11
A ja sobie chwalę
Odpisz
6 czerwca, 02:47
Tak to wygląda potwierdzam
Odpisz
Edytowano - 5 czerwca, 16:46
a do tego jeszcze spyware
Odpisz
4 czerwca, 22:31
Mój antivirus to mój pusty łeb
I od 8 lat nie mam wirusa
Odpisz
Edytowano - 4 czerwca, 21:20
Magisterka jest bardzo niebezpieczna, bo przez nią możesz zostać zatrudniony w Maku
Odpisz
4 czerwca, 20:56
A co w sytuacji jak magisterka rozpi.....a ci kompa? XD Laguje mnie fest jak odpalam swój plik jak chce go przejrzeć + raz mi się kompletnie komputer zawiesił i myślam że będzie po kompie XD
Odpisz