@reedy7: Kiedy spłukujesz toaletę, woda spadająca z dużą prędkością rozbija się o ściany i unosi się w postaci mgiełki i kropel razem z zawartością spłukiwania. A jeżeli nie myjesz i dezynfekujesz toalety po każdym korzystaniu, to zaległe cząsteczki kału i moczu wciąż tam są, za każdym razem wypłukiwane. Nie bądź obrzydliwy, zamykaj klapę. Albo bądź, to twój dom, co mi do tego, myj chociaż ręce zanim wyjdziesz do ludzi.
Komentarze
Odśwież8 czerwca, 11:06
Rozwalone kosmetyki są wkurzające, ale nie są obrzydliwe. Lubisz mieć cząsteczki moczu i kału na szczoteczce do zębów? Nie? To zamykaj klapę.
Odpisz
8 czerwca, 12:22
@Lunden: Myjesz deske od kibla szczoteczką do zębów?
Odpisz
8 czerwca, 12:40
@reedy7: Kiedy spłukujesz toaletę, woda spadająca z dużą prędkością rozbija się o ściany i unosi się w postaci mgiełki i kropel razem z zawartością spłukiwania. A jeżeli nie myjesz i dezynfekujesz toalety po każdym korzystaniu, to zaległe cząsteczki kału i moczu wciąż tam są, za każdym razem wypłukiwane. Nie bądź obrzydliwy, zamykaj klapę. Albo bądź, to twój dom, co mi do tego, myj chociaż ręce zanim wyjdziesz do ludzi.
Odpisz
8 czerwca, 15:09
@Lunden: Skoro nie widze tych bakterii to nie istnieją, pozdrawiam.
Odpisz
8 czerwca, 16:16
@reedy7: Zrozumiałe, również pozdrawiam.
Odpisz
8 czerwca, 17:52
@reedy7: czyli powietrze nie istnieje
Odpisz
9 czerwca, 17:04
@Katrina2712: Powietrze widać, pozdrawiam.
Odpisz
10 czerwca, 09:48
@reedy7: co? xd od kiedy?
Odpisz
14 czerwca, 23:45
@Lunden: Dlatego chłopy powinny szczać na siedząco (przodem do spłuczki). Jak szczają na stojąco mikrokrople uryny się rozbryzgują.
Odpisz
17 czerwca, 21:05
@Katrina2712: Jak jest zimno to leci z mordy, jak jest cieplo to faluje przy podlodze, pozdrawiam cieplutko z rodzinką.
Odpisz
18 czerwca, 18:05
@reedy7: jak jest zimno to widzisz parę wodną, jak gorąco to jest załamanie światła a nie samo powietrze
Odpisz