Dzień dobry w wielu językach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Nigdy na to nie wpadną
Można, tylko trzeba wstawać rano
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Północne Węgry
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 listopada 2008, 13:21
hahaha xD dobre
Odpisz
31 marca 2021, 04:07
@aBoCo: odkop
Odpisz
28 września 2022, 21:21
odkop
Odpisz
6 października 2024, 19:08
@Kiilano: odkop
Odpisz
3 listopada 2024, 14:12
@Liya11qwq: dziekuje za przypomnienie o tym cudownym miejscu
Odpisz
3 listopada 2024, 14:15
@Kiilano: fun fact: ten mem jest starszy odemnie xD
Odpisz
2 lutego 2022, 08:43
"Skocz mi ty ...ju"
Odpisz
2 stycznia 2022, 18:44
Odpisz
24 kwietnia 2021, 21:54
Jak takie zdjęcie zrobili, to pewnie rel.
Odpisz
17 listopada 2008, 20:21
Hahahhaa xD
Odpisz
11 grudnia 2019, 19:52
@Ala1995132: Odkopywańsko
Odpisz
20 listopada 2008, 18:05
ja na tego po srodku miedzy dziewczynami XD
Odpisz
1 listopada 2017, 12:38
@wilczurka: Odkopuje ten komentarz
Odpisz
11 stycznia 2018, 09:08
@WhiteFace: o ku*wa ten komentarz zostal napisany rok po powstaniu yt
Odpisz
7 czerwca 2018, 00:17
@Hestio: Wspomnienia...
Odpisz
2 lipca 2019, 22:46
@ZEUS_: piękne
Odpisz
3 lipca 2019, 02:37
@ResiaPL: Żebyś wiedział
Odpisz
29 września 2017, 21:07
Napisz coś w innym języku, człowiek nie zrozumie.
Odpisz
1 czerwca 2016, 06:58
Tam pisze skocz mi ty ch***
Odpisz
14 kwietnia 2016, 12:28
lewo 5 a w prawo 2 dziwna dziewczynka opalona trochę czerwony twarz
XD
Odpisz
14 kwietnia 2016, 12:26
znalazłem to w 1 godzine
Odpisz
6 lutego 2016, 17:29
Pisze tam ch*ju LOL.
Odpisz
1 czerwca 2014, 09:13
tam jest napisane h*ju XD
Odpisz
22 lutego 2011, 19:18
fajne ale czemu nie ma po arabsku
jak jest to niech zmienią na allah akbar
Odpisz
5 września 2011, 19:50
@ForceArcher2: Wiesz w ogóle co znaczy Allah Akbar?
Odpisz
5 października 2011, 09:38
@Sauron: wiem to znaczy Allah detonuj
ale i tak polski "dzień dobry" wymiata(Frystajlo)
Odpisz
5 października 2011, 15:25
@ForceArcher2: nie,to oznacza: Bóg jest największy.A ty jesteś totalnym ignorantem i siedzisz zapewne w przedziale 4 klasa podstawówki albo 5 klasa podstawówki.
Odpisz
12 października 2011, 08:10
@Sauron: dobra nie będe z tobą gadać jak z człowiekiem tylko jak z durniem(czyli mówiąc w slajdach)bo sądząc po twych tekstach to jesteś w szkole dla snoobów.(nie muszę mówić co to takiego)
Odpisz
12 października 2011, 21:29
@ForceArcher2: snoobów?A cóż to takiego?
Odpisz
19 października 2011, 18:08
@Sauron: patrzcie państwo nawet 3 klasista ze szkoły podstawowej to wie a ty nie??Kurde to ty masz naprawdę we łbie pewnie tego zioła lub fajek
Odpisz
30 listopada 2011, 22:29
@ForceArcher2: jest coś coś takiego jak noob,jest też coś takiego jak snob,ale nie ma czegoś takiego jak snoob ;)
Odpisz
26 stycznia 2013, 11:30
@Sauron: Przemądrzały noob = snoob ;)
Odpisz
30 stycznia 2013, 21:56
@ForceArcher2: "Allah detonuj" <facepalm>
Odpisz
4 kwietnia 2013, 19:48
No i perfekcyjne określenie tego snooba:)
Przepraszam bo on nie wie co to snoob
No to perfekcyjne określenie tego nooba xD
Odpisz
5 kwietnia 2013, 21:06
@aleksis2001: ''Badum tsss"
Odpisz
Edytowano - 6 lipca 2013, 19:10
@ForceArcher2: allach detonuj? gdzie to usłyszałeś na internecie czy od jakiegoś idioty?
Odpisz
23 grudnia 2018, 20:09
@Sauron: Wiesz że jeśli on wtedy był w 5 klasie, to teraz on już najprawdopodobniej skończyl liceum?
Odpisz
18 stycznia 2012, 16:29
skocz mi ty c***u ! - W jakim to języku ?? xD
Odpisz
27 maja 2013, 20:00
@ZanetkaaxDD: MojimXD
Odpisz
1 lutego 2012, 16:33
non koment
Odpisz